Alia Shawkat

Alia Martine Shawkat

6,4
1 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alia Shawkat

Czy to nie wydaje się wam dziwne? Bo mnie tak i to bardzo. A aktorka co tu dużo mówić trochę grubawa. Mogłaby schudnąć z tego względu żeby choć w połowie dorównać Hoolywoodzkim gwiazdeczką jak to się mówi.

__Cleo Sertortii13

wtf? Po takim temacie spodziewałem się, że trzaśniesz tutaj jakąś opinię a Ty się czepiasz, że jest grubawa? Już pomijam fakt, że chyba wyssałaś to z palca bo po ostatnim filmie jaki widziałem nie wiem jak można stwierdzić coś takiego po za tym nie każdy musi piękny i ładny. Pokaż swoje zdjęcie to zobaczymy ile zalogowanych osób pozostawi komentarz.

reese

Ja bym wolała, żeby najpierw nauczyła się pisać : (

reese

Wiesz jak ja się śmiałam z tego po 3 latach? Jak ja mogłam założyć taki temat. Przepraszam teraz jest mi za to wstyd.
Ale pękałam ze śmiechu.

__Cleo Sertortii13

Z ciekawosci "wygooglowalem" sobie jej zdj i musze przyznac ze calkiem ladna z niej dziewczyna ... Mozliwe ze ma male wachania wagi ale wydaje mi sie tez ze role, jakie gra sprawiaja ze tak ja odbieramy. Na zdj. z gal itp wyglada naprawde ladnie ... A zwrocilem na nia uwage po filmie "Corka mojego kumpla" bo uznalem ze ma bardzo sympatyczna twarz.

__Cleo Sertortii13

Kurde po Córce mojego kumpla pölubiłem piegi fajna dziewczyna i w stanach chyba bardziej znana jak u nas nawet tutaj słabo z komentarzami a zobaczcie w ilu filmach już zagrała.

__Cleo Sertortii13

https://i.pinimg.com/236x/62/62/8b/62628ba16b69d83bc65e0e526eb18268--alia-shawka t-work-clothes.jpg
To jest grubawa sylwetka...? Normalna figura.

Progresywna

to bylo 10 lat temu, teraz sie wylaszczyla moze com.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones