Amanda Lepore

Armand Lepore

8,0
2 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Amanda Lepore

Będąc mały bałem się Amandy Lepore , wywoływała ona we mnie paniczny odruch przerażenia . Kilka lat póżniej zobaczyłem ją w teledysku "Sunglasses at Night " Tigi i od tej pory ta straszna twarz śniła mi się po nochach . Dla mnie to było damsko-męskie ucieleśnienie diabła , gorsze niż Freddy Kruger i mam to dziś , nawet oglądając ją teraz w tym klipie czuje się dziwnie . Szacuneczek dla fanów Amandy .

Alexanderrr

Boże... przesadyzmy w operacjach plastycznych i make-up`ach nie zalecany...

Kuros

Ciekawe ile wydano na ten make-up i operacje . I z czyich to pieniedzy ??

Alexanderrr

Alexanderrr uważaj stoi za Tobą:P a tak naprawde to współczuje i musze przyznać że dzieci to można straszyć tą panią hehe u mnie to raczej wywołuje odruch wymiotny :P no ale każdy lubi to co lubi i generalnie nie przeszkadza mi jej istnienie...

Alexanderrr

A ja się bałam Mansona a teraz go uwielbiam ! :D
Amanda jest za ładna. I to jest straszne. xD

Xandriaquee

"Amanda jest za ładna" HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH... HAHA... HAHAHAHA... Przepraszam... ona ma być niby ładna, co tu widzisz ładnego, to coś było kiedyś facetem, popatrz się na Jessice Lowndes, albo Odette Annable, one są śliczne, a Amanda...

montezuma_wielki

Ale właśnie o to mi chodzi... ^^ przesadziła z ulepszeniami swojego ciała i wyszła brzydota xD A śliczne według mnie, hmm, hmm... Dita Von Teese <3 tak na marginesie...

Xandriaquee

Aha, sorry nie zrozumiałem aluzji

Alexanderrr

Zapomniałeś o jej piosence "Cotton Candy"
Nie wiadomo czy należy przy niej śmiać się czy płakać

Alexanderrr

Michael Jackson z podpaską

użytkownik usunięty
Alexanderrr

Całkiem zapomniałam o istnieniu tej Pani. Trafiłam tu przypadkiem i byłam zaskoczona - o dziwo tu na tym profilowym wygląda jeszcze dość znośnie. Ktoś się musiał nieźle namęczyć pewnie by znaleźć zdjęcie, na którym prezentuje się jako-tako. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones