Amitabh Bachchan

Amitabh Harivansh Srivastav

8,2
2 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amitabh Bachchan

Podczas Festiwalu Off Plus Camera chciał mieszkać na Wawelu i podobno bardzo długo nie dał sobie wytłumaczyć że to nie hotel.
Człowiek na Wawelu to Cie mogą pochować ale mieszkać tam nie będziesz. :)

użytkownik usunięty
telimena79

Hahah. Taa. Próbował też czy ściany kopalni w Wieliczce są słone i wszystko filmował telefonem (filmował lub cykał se sweet focie z rąsi xD)

użytkownik usunięty

Tak to zabawne ale jak wy byście się czuli w innym kraju szkoda że nie mieszkam w krakowie zobaczenie go jest poprosru moim marzeniem a jeszcze gdyby dam mi autograf szkoda że to sie nie spełni

użytkownik usunięty

Ja go nie krytykuję imienniczko :D Sama za pierwszym razem polizałam ;D

użytkownik usunięty

ale nie pisze ze krytykujesz ja nie bylam w krakowie ale pewnie bym polizala zeby sprawdzic :D

użytkownik usunięty

Nie chodzi mi dokładnie o krytykę, "Tak to zabawne ale jak wy byście się czuli w innym kraju" - Byłam za granicą i nie czułam się tam nieswojo (na pewno nie lizałam ścian :D) Nie mówimy nawet ,że to śmieszne tylko hm... Jaramy się tym ,że ktoś taki jak Big B. lizał jakąś ścianę którą teraz też można polizać ;D (to nie miało tak zabrzmieć xD)

użytkownik usunięty

nie no ok spoko rozumiem ale to zabawne

telimena79

Jakby go tam pochowali to w pewnym sensie by mieszkał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones