Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Uważam, że jest jednym z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Świetnie odgrywa powierzone mu role. Jego pierwszą największą rolą była niewątpliwie rola Jack'a w "Chłopiec A". Pokazał tam niesamowitą klasę i wielki talent, którym został obdarzony. "Nie opuszczaj mnie" to kolejna produkcja, w której zagrał fenomenalnie. Była to rola drugoplanowa, jednak każdy kto widział ten film, na pewno nie zapomni bohatera odegranego przez Andrew. W "The Social Network" miał rolę bardziej "lajtową", niżeli w poprzednich filmach. Również i tutaj pokazał swoje umiejętności aktorskie.
Wielka szkoda, że można go zobaczyć w niewielu produkcjach. Z niecierpliwością czekam na nowego "Spider Man'a". Mam nadzieję, że i tutaj się nie zawiodę. :)

kogut93

Wiele osób nie życzy Andrew'owi dobrej roli Parkera w "Spider Man'ie". Ja mam nadzieję, że tym filmem nie zepsuje sobie opinii, jaką zyskał dzięki filmom "Nie opuszczaj mnie", "Chłopiec A", "The Social Network" czy w "Parnassusie". Krótko mówiąc, zgadzam się z powyższą opinią. :)

agent_of_chaos

Mam nadzieję, że właśnie rola Parkera rozsławi go jeszcze bardziej. Oczywiście z powodu swojej dobrej gry aktorskiej. Niech ludzie się przekonają, że jeśli robi się nową wersję starszego(no tutaj nie można mówić o bardzo starym) filmu, to wiadome jest, że aktorzy będą inni. Zmiana aktora grającego głównego bohatera w Batmanie była znakomitym posunięciem, miejmy nadzieję, że będzie i tak w przypadku Spider-Mana :)

kogut93

Ja osobiście nie lubię filmów o Spider-manie, nie kręcą mnie. Ale chętnie obejrzę ten z Andrew. Uważam, że to naprawdę utalentowany, młody aktor, który ma szansę zaistnieć w przemyśle filmowym nie dzięki urodzie, której mu odmówić nie można, ale właśnie dzięki ogromnemu talentowi. Cieszę się, że wziął udział w tak dużej produkcji jak SM, bo dzięki temu zyska zdecydowanie więcej propozycji filmowych. Miejmy tylko nadzieję, że sodówka mu do głowy nie uderzy, jak co poniektórym i zostanie tym samym, skromnym facetem, co jest :)
+ szykujmy się na najazd mega wielkich fanek talentu [czyt.urody] Andrew zaraz przed i już całkiem po premierze SM :D

kogut93

Jak go zobaczyłam pierwszy raz na ekranie w "The social Network" to sobie pomyślałam, że ten poczciwy chłopiec ma w sobie urok w stylu Ewana McGregora i że może będą z niego ludzie, potem obejrzałam "Nie opuszczaj mnie" i utwierdziłam się w swojej opinii. Na Spidermana na czekam, nie moje klimaty, ciekawe co dalej.

kogut93

Obejrzałam wszystkie przedstawione tu filmy i w każdym z nich Garfield przykuł moją uwagę, zapowiada nam się na prawdę znakomity aktor : ) Szkoda, że można go zobaczył w paru rolach i zazwyczaj drugoplanowych. Mam nadzieję, że rola Spidemana mu nie zaszkodzi, pokaże, że jest godnym następcą poprzednika i otrzyma świetne, pozwalające mu się wybić role. Trzymam za niego kciuki, bo takich jak on nie ma zbyt dużo, jest skromnym i dobrze grającym aktorem, który może jeszcze dużo pokazać i zawładnąć filmowym światem : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones