Andrzej GrabowskiI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/501/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":49051,"rate":7.741106195592343,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/501/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1499,"rate":8.300200133422281,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/501/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":340,"rate":6.502941176470588,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/501/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":92,"rate":6.739130434782608,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
7,7
49 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski
 • kogoś kto udzielił tym czy innym poparcia politycznego jego prawo popierać PO bo mamy demokrację jednak na tego Bronka zagłosowało kilka milionów ludzi i trzeba mieć do nich szacunek.
  PS. ja nie głosowałem na PBK ale szanuję wybór innych czy słuszny czy nie to nie mnie to osądzać!

 • patryk_B Zgadzam się trochę z Tobą, jednak ja lubiłem pana Andrzeja za to dobrze podkładał głosu w moich ulubionych filmach Disney'owskich, a teraz wstawił się za PO. I co na Disney Wiki mam napisać? Że jest za PO?

 • Andrzejcoolziomek Ciebie pochlastały miecze czy jak? Twoja wypowiedź ni trochu nie brzmi logicznie. "Zgadzam się trochę z Tobą... ...ulubionych filmach Disney'owskich (:O) ...a teraz wstawił się za PO. I co na Disney Wiki mam napisać? Że jest za PO?" - totalny M I N D F U C K człowieku.

 • SzEwCzU Ładnej trochę do mnie.

 • patryk_B Też się zgadzam, mam gdzieś to za kim głosuję i kogo popiera. Aczkolwiek każdy będzie lepszy od PiS i takie moje zdanie......
  Cenię go jako aktora, oraz cenię go jako zwykłego człeka.

 • MaXXi ot logika lewacka masz gdzieś kto na kogo głosuje aby nie był to PIS , żenada straszny z Ciebie głupek , gdyby nie PIS to juz twoja dupa zajmowali by sie bracia musliny buahahaah

 • normalny77 Kolego, jak pis to nie jest "lewactwo" w najczystszej postaci to ja jestem Maria Teresa...

 • normalny77 Dla kręgów PIS wszystko co jest przeciwko PIS jest lewackie. A pomysły typu dotowanie kopalń, 500+, nowe podatki, ograniczenia handlu i zamiłowanie do własności państwowej to niby co to jest? Przecież to najbardziej socjalistyczny program gospodarczy ze wszystkich partii w obecnym parlamencie.

 • mlody969 "Dotowanie kopalń". Nie miel ozorem o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia. Donek z chęcią by je sprzedał za grosze, gdyby nie dostał od Jarka po łapach. Kopalnie generują miliardowe zyski, panie ekonomisto spod monopolowego.

 • Brehen To dlatego w latach 1990-2016 górnictwo dostało 81 mld dotacji?
  http://m.greenpeace.org/poland/PageFiles/762267/UkrytyRachun...

 • mlody969 A ile kopalnie wpompowały w budżet państwa? Nie odebrali nawet połowy tego co wyssały z nich podatki. Nie mamy zaplecza energetycznego, dlatego np. żabojady tak torpedują polski węgiel jakimś lamentem o skażeniu środowiska ( zaledwie 2 procent ich energii powstaje z kopalin). A zielone ludziki łykają to jak pelikany.

 • Brehen No ile? Jakieś dane z fachowych źródeł?

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Brehen Źródłem nie jest "strona zielonych" tylko think-thank WiseEuropa. Strona zielonych jest jedynie serwerem na którym publikacja została zamieszczona. Jakbyś pisał bibliografię to jako źródło podasz publikację i autorów, czy adres biblioteki?

  Co do cen narzuconych przez sojuszników to niestety, ale myślisz starym systemem. Węgiel można kupić na wolnym rynku. Poza tym nie powinieneś porównywać samej ceny, a KOSZT. Co z tego że polskie kopalnie zaoferują węgiel po niższych cenach, jeżeli do tych kopalń musisz miliardy dopłacać? To tak jakbyś za 15 zł kupił bon na 10 zł.

  A cena węgla oferowana przez polskie kopalnie powinna nawiązywać do stawek rynkowych, powinna przynosić zysk kopalniom, a nie dziwacznie postrzeganemu narodowemu interesowi.

  Jeżeli chodzi o przyszłość to energetyki jądrowej się nie uniknie.

 • normalny77 I co, obywatelu "normalny", w 2020 roku dalej to samo zdanie o PiSowskich "obrońcach polskości"?...

 • patryk_B Oczywiście że masz racje
  Mam w Dupie to kogo popiera.
  Dla mnie jest świetnym Aktorem, który zagra każdą role... i tyle w temacie.

 • Kaoq1234 Cóż, problem w tym, że tzw. "celebryci" aktorzy, piosenkarze itd. nie powinni publicznie okazywać swoich sympatii politycznych.Niby mają do tego prawo, ale to jest bardzo kruchy temat, bo z jednej strony, mamy taki kraj, że potrafimy się szczerze nienawidzić, za popieranie określonej partii, więc mogą sobie oni tylko zaszkodzić, a z drugiej strony, ludzie bywają podatni na takie sugestie, nie wszyscy, ale jakaś część i to też ma później wpływ, na określone decyzje.Myślicie, że dlaczego zatrudniają aktorów itp. do reklam? Znana twarz, tym bardziej lubiana, potrafi skutecznie zamącić w głowie ludziom o niskiej samoocenie, nie potrafiącym podjąć świadomej decyzji.Wywalą kupę hajsu na gażę dla takiego, ale później coś tam się zwróci.W stanach, celebryci i afiszowanie ich sympatii politycznych, jest na porządku dziennym, dość wspomnieć ostatnie wybory prezydenckie.Do nas, to chyba przyszło stamtąd, zresztą, jak większość "nowinek".

 • patryk_B Nie rozumiem po co w ogóle rozpoczynasz taki temat, chciałeś się pochwalić na kogo głosowałeś czy co?

 • worldstrongestman Człowieku, a czy Ty zrozumiałeś to co patryk_b napisał??? Czy on napisał na kogo głosował? Dodał tylko słuszną uwagę, że jechanie po aktorze ze względu na poglądy to bezsens

 • patryk_B No i brawo za takie podejście.

 • patryk_B Bardzo mądrze napisane!

 • patryk_B Ferdek w moim miasteczku reklamował garnki:/