nie przepadałam

nie przepadałam za nią za czasów samego życia gdy zastąpiła Magdalenę Kumorek, ale teraz ją polubiłam choćby dlatego że pięknie śpiewa, kiedyś ją widziałam w wielkanocnym odcinku zacisza gwiazd i śpiewała z Wodeckim ,,lubię wracać tam gdzie byłem " super wykonanie.

• Ja mam z kolei odwrotnie.
    Kiedy zaczęła grać w Samym życiu to fajnie wyglądała, tak bardzo dziewczyńsko i naiwnie niczym Kumorek w pierwszych odcinkach. Co prawda nie było czuć takiej samej świeżości jak przy Magdzie no ale nie wymagajmy tu cudów.
    Z czasem owa Pani zaczęła się moim zdaniem staczać. Już nie tyle jej Agnieszka, co po prostu ona sama jako aktorka. Ta fryzura '' na pazia'' może i ładna ale jak dla mnie była wręcz okropna. W przeciwieństwie do ''tamtej'' odsłony Anety było dużo gorzej.
    Pod tym względem już nawet Kumorek z tymi jej rozczochranymi włosami wyglądała zniewalająco i tak bardziej ''młodzieżowo''.
    Poza tym Kumorek bardziej moim zdaniem pasowała do tego serialu. To jest idealna aktorka do odgrywania postaci które szukają sensu życia.

• zgadzam się Kumorek dużo lepiej grała Agnieszkę, Kumorek to moja ulubiona aktorka od momentu gdy zaczęła grać w samym życiu, gdy nie było już Stelmaszyka (Dunina) i Kumorek ten serial nie był fajny, mam nadzieję że Kumorek jeszcze raz zagra ze Stelmaszykiem , mam nadzieję że jeszcze Kumorek zobaczę na małym i dużym ekranie bo to genialna aktorka, uwielbiam ją za poranka kojotę, samo życie i przepis na życie oraz za to jak wspaniale śpiewa.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: