Anna Karczmarczyk

6,4
6 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Karczmarczyk

Powodzenia Ci życzę w dalszej karierze, jesteś śliczna i podoba mi się Twoja gra aktorska! Tak trzymaj! :) Nie dawaj się dziewczyno :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

madziadem

Jak napisał jeden Widz na plus minus oficjalnym profilu Aktorki na FB: "Po obejrzeniu spektaklu zawładnęła pani moim umysłem :)." (pisownia oryginalna) względem Jej roli w "Na czworakach" (warszawski Teatr Polonia)... Po obejrzeniu sztuki wczoraj mam takie samo odczucie.

Polecam przedstawienie. I wbrew bardzo krytycznym ocenom Jej umiejętności artystycznych na FW, uważam, że jest naprawdę niezła w tym co robi. I bardzo dobrze się prezentuje! ;) :)

makmykxyz

Także nie rozumie tej fali krytyki -Może nie jest bardzo dobrą aktorką, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi .

Po za tym jak na swój młody wiek, już dużo osiągnęła i pokazała swój talent i to nie tylko aktorski .

makmykxyz

Bo na forach takich jak to ludzie oceniają aktorów przeważnie wg ról w popularnych tasiemcach, a to kiepski pomysł - w tasiemcach sztuczne dialogi + często marna reżyseria robią swoje i nawet doświadczeni aktorzy wypadają bardzo różnie.

madziadem

serio myślisz, że ona to czyta

madziadem

jeśli czyta to ja bym był zażenowany na jej miejscu XD

użytkownik usunięty
madziadem

Ona nie wchodzi na swoją podstronę na filmwebie,a co za tym idzie również nie czyta postów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones