Anna KendrickI

Anna Cooke Kendrick

7,4
25 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Kendrick

Nie chcę nikogo obrazić, ale ona w każdym filmie gra jak osoba upośledzona umysłowo, strasznie mnie irytują zawsze grane przez nią bohaterki, wygląda na przygłupawą...

kucyyyk

Też jej nie lubię, jak widzę że występuje w jakimś filmie, to odechciewa mi się go oglądać. Nie rozumiem zachwytów nad nią, ani ładna, ani utalentowana.

klaudia_nascimento

Jakie zazdrosne :D

Blaskun

Zazdrosne? co ma wspólnego fakt, że nie jestem w stanie znieść gry danej aktorki z zazdrością? Wyraziłam tylko moją opinię, jeśli kogoś nie lubię to jestem zazdrosna, gratuluje niesamowitej logiki.

klaudia_nascimento

Dziękuję zazdrośnico :D

użytkownik usunięty
Blaskun

Uwielbiam takie komentarze w stylu "nie wiem co napisać, to będę na każdym kroku jej dowalała że jest zazdrośnicą".
Ani to mądre, ani nic nie wnosi do tematu. Jest to najbardziej płytki komentarz jaki widziałem na tym portalu. Ale skoro lubisz się kompromitować, to już nie mój problem. Od razu powiem że widziałem wczoraj film "Księgowy" w której pojawiła się Anna Kendrick i też mnie irytowała. Bardziej się nadaje do Disney-owskich bajeczek z tą swoją twarzą. Ale do mnie się nie przyczepisz o zazdrość, bo jestem facetem. Pewnie mi nawet nie odpiszesz, bo tylko powtarzasz w kółko jedno i to samo. Jak dziecko.

użytkownik usunięty

Mała korekta: "nie wiem co napisać, to będę na każdym kroku jej dowalał że jest zazdrośnicą"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Blaskun

Dziękuję za potwierdzenie że mam do czynienia z dzieckiem.

Proszę bardzo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
matzek

Nie białorycerzuj

Blaskun

Piona, też tak uważam ;-)

panna_zolza

Zgadzam się z wami dziewczyny

klaudia_nascimento

Dosłownie wyłączyłem film "Księgowy" jak tylko wyskoczył na ekranie jej ryjec xD

kucyyyk

Właśnie wchodziłem na jej profil żeby napisać podobny komentarz :)
No nie mogę jej po prostu znieść. Bardzo irytująca.

kucyyyk

Heh, jakoś nie dziwi mnie, że negatywne opinie o niej piszą same dziewczęta. Zabawne.

Zabor85

Alez skąd, dziewczęta/kobiety często oczu nie mogą oderwać od fascynujących albo pięknych kobiet na ekranie!bez żadnych podtekstów erotycznych wiele filmów obejrzałam DLA jakiejś aktorki; wiadomo, de gustibus , ale ta aktorka jest beznadziejna, niezbyt ładna i ma brzydki głos i to chyba nie kwestia doboru ról...

Zabor85

zabawne? ;) Dziewczynom nie wolno źle komentować aktorki, chrześcijanom nie wolno źle skomentować żydowskiego aktora, a białoskórym nie wolno źle skomentować czarnoskórego? Serio? Troszkę za płytko myślisz, ale pozwól, że wyprowadzę Cię z błędu - mimika, dykcja i gra aktorska tej pani jest słaba, irytująca i nie do zniesienia.

Z kolei absolutnie ubóstwiam Angelinę Jolie, uwielbiam patrzeć na Emmę Watson, kibicuję przezabawnej Margot Robbie, inspiruje mnie Cate Blanchett, chciałabym mieć styl Tildy Swinton, chętnie namalowałabym Birgitte Sørensen bo jej twarz to po prostu jakieś arcydzieło, chętnie poszłabym na imprezę z Rebel Wilson, zmieniłabym orientację dla Penélope Cruz i Moniki Bellucci, niedoścignionym ideałem jest dla mnie Charlize Theron, a ostatnio odkryta przeze mnie Alicia Vikander już poszerzyła moją listę filmów do obejrzenia o kilka pozycji, bo z przyjemnością będę podziwiać to, jak wrażliwie i pięknie można pokazać emocje w filmie. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać, bardzo cenię dobre aktorki, ich kunszt, grę, naturalność, poczucie humoru, niewymuszony urok. Ale jeśli ktoś jest słaby jak panna Kendrick to też to powiem wprost ;)

użytkownik usunięty
kucyyyk

"mimika, dykcja i gra aktorska tej pani jest słaba, irytująca i nie do zniesienia."

Analiza na poziomie doktoratu z filmoznawstwa.

Naprawdę na forach chciałbyś czytać tylko wypowiedzi niczym cytaty z doktoratów? Jeśli ktoś coś krytykuje może to robić w sposób lapidarny i dosadny. Jak zachwala zresztą też.

kucyyyk

Spokojnie, nie idźmy aż tak daleko - ja tylko stwierdziłem fakt, że głównie kobiety oceniają ją nisko. Ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest jakaś wybitną aktorką - nie jest i nigdy nie będzie.

Zabor85

Może dlatego, że kobiety częściej zabierają się w ogóle za ocenianie na głos? Na forach dotyczących aktorów też często w przewadze występują kobiety. To chyba wrodzone :) Chłopom się po prostu często "nie chce".

kucyyyk

Zobacz sobie jeszcze Eva Green

kucyyyk

Angelinę ubóstwiasz... Hmm, ale chyba nie za aktorstwo. Śladowe, zresztą.

kucyyyk

pospoilty gust pospolitej kobiety :) wymieniłaś aktorki, ktore podobają sie wiekszosci. Kendrick to dziewczyna dla ludzi o wysublimowanym guscie :)

Zabor85

Muszę Cię zmartwić, mój mąż też jej nie lubi i mówi, że jest wkurzająca.

kucyyyk

Ona się doskonale nadaje do roli idiotki, która ostatnia ginie w horrorze :v

Nonchalance

A ja uważam, że możesz sama śmiało przywłaszczyć sobie tą rolę ;)

panna_zolza

Bo jesteś durna i szczekasz, gdy tylko ktoś ma inną opinię, niż Ty, panno zołzo z mentalnością gimbazy ;) .

Nonchalance

Mam odmienne zdanie :D

kucyyyk

Ja też nie chcę Cię obrażać, ale dlaczego wybrałaś taki avek? Jest tyle pięknych dziewczyn, a Ty znalazłaś zdjęcie jakiejś wyglądającej jak upośledzona umysłowo i dałaś je sobie jako profilowe...

AndrzejPasterz

daj mi numer konta, przeleję Ci kasę na kurs ciętej riposty ;) Serio, stawiam, widzę, że jesteś w potrzebie

kucyyyk

Wygląda jak kura. Jeśli kiedyś zrobią film o Kobiecie-Kurze to ma pewna miejsce w obsadzie.

kucyyyk

Jakbyś miała taką klawiaturę w ustach, to też byś głupio wyglądała. :D

kucyyyk

popieram

kucyyyk

haha, a ja ją uwielbiam, jest bardzo dziewczęca, ma w sobie niesamowity urok i jest słodka, no i śliczna,
nie da się nie lubić tej uroczej małej istotki :-) i tej jej kpiący delikatny uśmieszek :-) jestem kobietą i wyszukuję filmy, w których grała :-)

Kasha

prawidłowe podsumowanie tej przeuroczej aktorki :)

kucyyyk

Popieram. Okrutnie brzydka. Obrzydliwa. Wargi wąskie, nos garbaty, jak u czarownicy, zęby jak klawiatura do fortepianu. Może i ma gdzies swój urok. Nie dostrzegam.

filmwab

lol lepiej ocen jej gre aktorska, a nie wyglad, w koncu to filmweb a nie pieknatwarzweb

Damiann17

Jaką grę aktorską? Ona w ogóle gra? Irytująca, plastikowa, sztuczna. Prosze bardzo.

filmwab

Okrutnie brzydka? Gdyby wszystkie dziewczyny reprezentowały jej lvl wizualny to moim zdaniem byłoby mega estetycznie na ulicy. Rozumiem, że typ urody może komuś nie odpowiadać, ale od razu tak jechać? Chyba dobrze, że nie wszystkie dziewczyny mają małe zadarte noski i pełne usta? Chociaż już i tak masowo się operują, żeby tak wyglądać. Za 10000 lat będziemy wyglądać jak klonoludzie i nie odróżnisz swojej żony/męża od sąsiadki/sąsiada. Ja tam uważam, ze różnorodność jest super, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Gdyby każdy facet wyglądał tak "modnie", jak się to i ostatnio próbuje panom wcisnąć, to chyba byłabym sama do końca życia, bo mam specyficzny gust.

kucyyyk

100% racji - wiecznie otwarta gębą, mina głupka, wszędzie podobne miny i dziwne strzelanie oczami. Mega irytująca a twarz też nieprzyjemna w odbiorze

kucyyyk

A ja wrecz przeciwnie, doslownie ja uwielbiam. Bardzo ladna, naturalna i sympatyczna dziewczyna o rozbrajajacym usmiechu. Nie przepadam za rasowymi laskami pokroju Angeliny Jolie czy Megan Fox, wiec pewnie dlatego mam do niej tyle sympatii. Kwestia gustu, a aktorsko tez fajnie sobie radzi :)

tyler87durden

Megan Fox była laską 10 lat temu, w końcu pierwsza blachara Hollywood;p Teraz ją operacje zbyt zmieniły

kucyyyk

Czyli do niej pasujesz albo raczej chciałabyś.

Norbert994

Ma śliczny uśmiech i jest piękną kobietą....pozdrawiam

kucyyyk

Ja nie mogę pojąć po co Hollywood promuje kogoś takiego. Zero wyrazu, zero tego czegoś

kucyyyk

Gdyby tylko upośledzona umysłowo. Świetnie wychodzi w rolach osób fałszywych, dwulicowych, zdradliwych, psychopatek itp. Prawdopodobnie (?) jako człowiek taka nie jest (?), ale odpowiada producentom filmów i nie potrzebuje do tego żadnej charakteryzacji. Ktoś te czarne charaktery w końcu musi grać, więc kariera aktorska i liczne role przed nią.

kucyyyk

Drewniania, nijaka.

kucyyyk

Okropna jest. Cały czas ma mine jakby jej pod nosem śmierdziało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones