Anna Korcz

Anna Wiśniowska

6,7
1 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Korcz
kaleenee

Na nastolatke to moze przesada, ale wedlug mnie jest jak wino i nie jeden 20 latek by sie za nia objrzal dlatego ja bym ja okreslil bardziej jako nielza MILF

kaleenee

Noo :D

użytkownik usunięty
Beza_Cat

Raczej ciężko w wieku 45 lat wyglądać na nastolatkę. Chyba,że się pójdzie na operacje plastyczną ;).

Jasne ... Masz 45 lat idziesz na operacje i wyglądasz na nastolatke . Jakaś Ty infantylna

kaleenee

moim zdaniem wprost przeciwnie - wygląda na więcej lat niż ma, ale mimo to jest bardzo atrakcyjna. kiedyś ta różnica była bardziej widoczna, bo kiedy zaczynała grać w "na wspólnej" miała 34 lata, a wyglądała moim zdaniem na 38. twórcy chyba byli podobnego zdania obsadzając ją w roli Izabeli, bo jej serialowy syn miał już 17 lat i nawet sama Anna Korcz powiedziała kiedyś w wywiadzie, że ją tam postarzyli.

efka93

To prawda . Pani Anna wyglądała nad wymiar dojrzale w wieku 30-40 lat . Ale ta granica sie zaciera bo lata lecą a twarz sie już nie zmienia i w wieku 60 lat będzie wyglądała na 50 .

kaleenee

chyba czas założyć soczewki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones