Anna Przybylska

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2797/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6254,"rate":7.5095938599296455,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/2797/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":145,"rate":7.055172413793104,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/2797/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":36,"rate":7.027777777777778,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/2797/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,5
6 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska
 • Są oceny pośrednie. Przez społeczność Filmwebu (621 osób) została oceniona na 7,1, co jest oceną dobrą, powyżej przeciętnej.

  Hejterom, którzy tak lubią krytykować innych, proponuję, aby krytykę rozpoczęli od siebie. Od pytań: kim jestem? co reprezentuję? Bo często okazuję się, że jestem zakompleksionym nieudacznikiem, który na forach internetowych krytykując i poniżając innych, rozładowuję w ten sposób swoje frustracje.
  Tym którzy patrzą na świat w prostackich czarno-białych barwach, nie dostrzegając bogactwa kolorów, zadedykować można cytat z Mickiewicza:
  " I takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy.”

 • DomPatryk hmmm piękne te oceny filmwebowiczów. Aczkolwiek mocno wywindowane po śmierci Przybylskiej. Chorujesz/umierasz równa się 100% do talentu:/ To nie jej wina, że tak to funkcjonuje. Co nie zmienia faktu, że aktorką była kiepską.
  A teraz odniosę się do drugiej części wypowiedzi. Dlaczego zarzucasz ludziom, dla których Przybylska nie była wybitnym talentem, tzw. hejterstwo? Znasz w ogóle genezę tego określenia? Zdaje się że to od angielskiego 'hate'. Czy uważasz, ze subiektywna, nie zawsze pochlebna, ocena aktorka to nienawiść? Nazywasz ludzi zakompleksionymi prostakami... a może tak zacznij zmieniać świat od siebie, skoro nie odpowiadają ci barwy biel-czerń? Pokoloruj sobie świat bez obrażania kogokolwiek i odpowiedz sobie na pytanie - "kim jestem"?
  Pozdrawiam trzeźwo myślących.

 • malafrezja Nie każda krytyka jest hejtingem. Znam znaczenie tego słowa oraz odróżniam merytoryczną krytykę od hejtingu, trollingu, czy zwykłego chamstwa.
  Oczywiste jest, że nie każdy jest fanem Przybylskiej. Wszyscy aktorzy mają swoich fanów i antyfanów.

  Jednak na forum Anny Przybylskiej można znaleźć wyjątkowo wiele przypadków hejterstwa i chamstwa.
  Część takich wpisów została usunięta przez moderatora, inne pozostały, chociażby niedawny wpis (kilka pozycji niżej):
  TyrionLanister w odpowiedzi na post: Alexa1694 30 gru 22:32
  "hhahhahahahaha gryzie glebe buahahhaa"

 • malafrezja Lepiej bym nie ujęła! Jakbyś stał/stała obok, to bym ci uścisnęła dłoń. :)

 • malafrezja Mi się zdaje że ona ma wysokie oceny na filmweb tylko dla tego że była piękną dziewczyną i zmarła wcześnie

 • DomPatryk Największymi krytykami aktorki są nieudacznicy, którzy niczego nie osiągnęli.

 • rankom "Są osoby, które się pamięta i osoby, o których się śni. "
  Carlos Ruiz Zafon "Cień wiatru"
  Aniu, w trzecią rocznicę, pamiętamy.

 • DomPatryk A może poprostu nigdy nie miała okazji pokazać na co ją było tak naprawde stać. Co innego jak sie gra Marylke ze Złotopolskich, a co innego jak sie gra Forresta Gumpa. Myśle że miała wielki talent tylko nie miałą szansy go wykorzystać.

 • panciowojcik czasem tak jest... osoba z zajebistym głosem może być znana ze swojego głosu, bo po prostu ma dobrze skomponowane i znane piosenki (Mariah Carey) lub też pozostaje gwiazdą jednej piosenki, bo nikt dotychczas dla niej równie dobrych co ta jedna jedyna nie napisał (Edyta Górniak)
  czasem ktoś ma szansę zagrać wielką rolę, a czasem czeka całe życie w medialnym ukryciu, samemu tylko wiedząc na co go stać
  sądzę jednak - bazując na tym, co widziałam z udziałem ww Anny P., że ona akurat nie miała nic więcej do zaoferowania

 • aklinora Prawda jest też taka, że dopiero teraz pojawiło się kilka fajnych filmów, za sprawą Piotra Staraka, którego jednak już nie ma, więc i jego myśl filmowa przepadnie. Niestety.