Antoni Pawlicki

6,8
15 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Nie wiem czemu ale jego aparycja działa na mnie denerwująco.

Lorien91_2

Coś w tym jest, ciężko mi oceniać go ze strony aktorskiej, bo po prostu niewiele widziałam, ale ma w sobie coś takiego drażniącego. W roli dresa byłby świetny. ;)

Zapiekanka

W "Los Numeros" tragedia. Film tragiczny, ale niektórzy potrafili coś wykrzesać. Kto daje dyplomy takim "aktorom"?

Zapiekanka

dresa też grał i był świetny!!!
to bardzo dobry aktor, dykcja i gra aktorska I klasa, ma świetny warsztat.
Jak ktoś tego nie widzi, to niech się krytyką kina nie zajmuje, tzn. ze jest mało obeznany

Lorien91_2

calkowicie podzielam Twoje zdanie! ja nie wiem, kto daje mu grac w tych wszystkich filmach. straszne drewno

littlestar

Drewno to Ty jesteś dając 8 Kobiecie samotnej, a 10 przyznajesz dużo gorszym filmom.
Koleś jest charakterystyczny i przebija swoim talentem nieco starszych aktorów od siebie, a młodszych od niego , czy rówieśników to już w ogóle nie widzę (jest jeden piotr Żurawski).
A Ty oglądasz te filmy??? czy oceniasz tak dla lansu wśród znajomych, że niby jaka Ty światowa nie jesteś Woody Allen te sprawy, a nie doceniasz polskiego kina klasycznego jakby (moralnego niepokoju).

malyfromhell

Jasne, że oglądam. I w zupełności się z Tobą zgadzam, że oceny, jakie daję tym filmom są często nieadekwatne do ich rzeczywistej "jakości". Nie jestem w stanie obiektywnie ich ocenić, często daję więcej przez sympatię do jakiegoś aktora, albo wyjatkowy sentyment do danej produkcji, myślę, że nie ja jedna z resztą :)
Pawlicki jakoś mi po prostu "nie leży". Czasami tak jest, że jakaś osoba zwyczajnie Cię irytuje, bez żadnych konkretnych powodów. Ja mam tak właśnie z jego osobą. Mamy trochę wspólnych znajomych, którzy za nim nie przepadają i może za dużo się nasłuchałam, co teraz rzutuje na moje zdanie o nim, sama nie wiem.
Chociaż teraz oglądając na bieżąco Czas Honoru już jest jakby lepiej, nie przeszkadza mi aż tak bardzo. Kto wie - może kiedyś i mi się spodoba :)

littlestar

No wreszcie napisałaś do rzeczy:) rada: nie słuchaj innych, trzymaj się swojego zdania, na temat danego aktora czy filmu wyrób własne zdanie (wtedy sama dostrzeżesz więcej, niż Ci inni będą opowiadać)

Lorien91_2

co do wzroku, właśnie chciałam wspomnieć coś na ten temat. prawda.

użytkownik usunięty
no_wow

Mnie on na początku też drażnił, wydawał się taki zarozumiały, a teraz strasznie mi się podoba:) Chciałabym go zobaczyć w jakieś pierwszoplanowej roli.

proponuje Big Love , ale po tym filmie mozna zmienic zdanie, wg mnie musi zmienic imidż, w roli lowelasa sie nie sprawdza jest zbyt plastikowy, "kenowski"

użytkownik usunięty
Razengoroth

dzięki, ale to raczej nie moje klimaty.

Lorien91_2

i o to chodzi ma działać, aktor jest charakterystyczny do tego utalentowany

malyfromhell

Pawlicki jest skoligacony, a nie utalentowany.

wuj_Jozef

nich sobie będzie skoligacony, mimo to talentu nie można u niego nie zauważyc

malyfromhell

Po "Los Numeros" i "Kołysance" widzę kawałek kłody zamiast aktora.

wuj_Jozef

Nie oglądałem, dlatego też nie piszę, że nie masz racji.
Jeśli jest jak piszesz, będę bardzo rozczarowany bo w tym gościu pokładam nadzieję dla polskiej kinematografii.
Owszem są już wspaniali aktorzy, ale on ma niesamowita manierę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lorien91_2

Dokładnie! I te jego spojrzenia i przyczajki w czasie honoru masakra hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones