Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

I podobno miał więcej kochanek, już w latach 70-tych jak czytałam. Niezłe ziółko z niego wyszło ;D

sharise

tak, tak wiecej. teraz to media zaczna wymyslac bzdury, a wszyscy beda w to wierzyc. tak jak zeszmacili Michaela Jacksona, tak zeszmaca teraz Arnolda.

damian_filmweb

Dokładnie tak. To są bzdury! Tak jak Michaela Jacksona zmieszali z błotem, teraz zrobią to samo z Arnoldem. A gdy umrze to będzie wielki żal, że odszedł itd.

sharise

zadna nowość , ze w latach 70 miał wiele kobiet- miał do tego prawo, nie był żonaty.......spotykał sie z kilkoma
i to nie żadna nowośc ze Arnold lubił kobiety

sharise

i dobrze, że to kobiety. Zresztą był kawalerem. No ale ten wypadek przy pracy. Arnie spalił się w polityce i kinie.

weeman86

spalil sie w kinie z tego powodu ? o czym ty mowisz ? kazda gwiazda hollywood miala dziesiatki takich wpadek.

sharise

do tego był przystojny, był już milionerem i do tego był bardzo popularny.... więc nie wiem czemu sie dziwisz ze mial branie

wlodek02

Niestety, ale Arnold sam wydał takowe oświadczenie: http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/514538,powod_separacji_schwarzene ggera_i_shriver_nieslubne_dziecko_aktora.html

No trudno, zdarza się i zwykłym ludziom i gwiazdom. Arnold owszem, był babiarzem już w w czasie kariery kulturysty, jako gwiazda filmowa na pewno nie obniżył poprzeczki. Przynajmniej potrafił przyjąć to na siebie jak mężczyzna i publicznie się przyznać, to akurat jest wyjątek w światku Hollywood gdzie bękartów znanych osób jest niemało.

Jaq87

Na jednej stronie czytałem że Arnold przyznał się że brał marichuanę i uczestniczył w orgiach.
Jak to wtedy przeczytałem to wybuchłem śmiechem.
Jakby kogoś to interesowało:
http://www.informacjeusa.com/2011/05/14/schwarzenegger-mial-kochanke-i-to-niejed na/

cyborg.vandamme

no pewnie. tak jak napisalem - teraz sie zacznie. nagle na ulice wyjdzie 200 kobiet i zaczna mowic, byly z arnoldem. a media wszystko naglosnia. zalosne sie to zaczyna robic. szkoda, ze to spodkalo akurat arnolda.

cyborg.vandamme

Ale Arnold naprawdę palił marihuanę. Można to zobaczyć nawet na tym nagraniu:
http://www.youtube.com/watch?v=pqep14L2f7k

Axel

to w latach 70 przeciez kazdy jaral. nie mowie zeby usprawiedliwic arnolda, ale w tamtych czasach to byl chyba standard.

Axel

Ja nie napisałem że nie jarał.

cyborg.vandamme

No to po co w ogóle poruszałeś ten wątek i mówiłeś, że się uśmiałeś?

Axel

Czy uważasz że Schwarzenegger naprawdę uczestniczył o orgiach?

cyborg.vandamme

Arnold wyrasta na njawiększego ciapacza w Ameryce juz samego tigera Woodsa przycmił swoimi romansami,ale mam to gdzies Arnold jest najlepszy widziałem wiele jego filmów które są moimi ulubionymi w moich oczach nie stracił/

cyborg.vandamme

Raczej nie uczestniczył :)

Axel

No właśnie.

cyborg.vandamme

Lubie Was chłopaki, ale poziom tej dysputy jest żenujący.

holstensa

Nie musisz mi tego mówić.

Axel

to jest wątek filmu FABULARYZOWANEGO! (Pumping Iron).....to było ustawione pod ten "dokument".....
nie mniej w rzeczywistości palił... i tego nigdy nie ukrywał

wlodek02

sorry....napisałem komentarz, a nie obejrzałem linku z youtube (myślałem ze to jest fragment pumping ironj- i pisałem automatycznie), nie mniej jest to wypowiedź z Making of pumping iron (oba dokumenty ogłądałem)...........
Z góry biega o to ,że Arni specjalnie spalil trawe do dokumentu P.Iron, i z biegiem lat wyjaśnia jak to było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones