Artur ŻmijewskiI

7,6
29 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski
KtoMniePrzytuli

Zaszufladkowała go troche ta rola

KtoMniePrzytuli

sprawdź w słowniku słowo kreacja

KtoMniePrzytuli

Trochę szkoda, że tak mało gra w filmach :( Lubie ''Ojca Mateusza'', ale mam wrażenie, że przez ten serial się marnuję, bo kurde ile on już tam gra? z 7 lat? To jest świetny aktor i chętnie zobaczyłabym go jeszcze w innych rolach.

użytkownik usunięty
Nickimic

Moim zdaniem gra doskonale w tym serialu, a trudność docenienia tej roli jest spowodowana tym, że to tylko serial, a nie taki doskonały film jak to u Machulskiego, Koterskiego czy Pasikowskiego, a po drugie Żmijewski gra tu role pozytywną, a to trudniejsze zagrać dobrego, a nie złego. Jest to też mniej ciekawe do obserwowania, ale nie jest to źle stworzona kreacja. Brakuje mi jednak Żmijewskiego w filmach i może czas, aby sam stanął po drugiej stronie ekranu jako reżyser.

Na mnie nie wywarła jakiegoś ujemnego wrażenia rola w Ojcu Morfeuszu, gra przyzwoicie, nieraz reżyseruje odcinek, można powiedzieć etacik I nie zaburzyła mi owa rola widzenia aktora tzn nie umniejsza innych jego wcieleń. Najlepszy chyba jako Wolf i oczywiście jako Mruk w Trzech dniach..

kox69m

Gra dobrze, zważywszy, ze to serial kręcony x lat. Myślę, że nie ma się czego wstydzić. Fajny aktor. A że nie ma dla niego ról filmowych? W ogóle mało jest dobrych ról filmowych dla dojrzałych aktorów, którzy nie chcą się szmacić w komediach.

Tapir_filmaniak

I tutaj się z Przedmówcą stanowczo nie zgodze/ Szmacić się w komediach?? owszem, można. Ale można też pierdyknąć komediową perełkę. Kino zna takie przypadki. Możnna się szmacić a można też fajnie zagrać. Zobacz Waćpan role a w zasadzie rólki pana Z. Rychtera, zeszmacił się??

kox69m

Waćpanna

Tapir_filmaniak

A to przepraszam, acz brzmienie nicka i jego męskoosobowy wydzwięk nie sugerowały

KtoMniePrzytuli

Na premierę czekają trzy filmy kinowe z udziałem Żmijewskiego.

KtoMniePrzytuli

W ogóle to jeden z najwszechstronniejszych polskich aktorów, który olewa ścianki a na popularność pracuje talentem - a to rzadkie ostatnio

KtoMniePrzytuli

Moim zdaniem gra bardzo dobrze i przekonująco .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones