Ashraf Barhom

7,7
1 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashraf Barhom

Moim zdaniem bardzo dobrze zagral w tym filmie swoja postac, az mi sie na koncu lza uronila ;)

lakimakromedia

Tak BTW to podobny z dweczka jest do Jean'a Reno ;] mozliwe ze ta rola ["The Kingdom"] bedzie jego przelomowa tj. "Leon Zawodowiec" :D

lakimakromedia

dokładnie, tak samo mi sie skojarzył z Jeanem Reno :D

Co do jego roli w "Królestwie" - po prostu mistrzostwo. Jak dla mnie, to on jest gwiazdą tego filmu. Szkoda że zginął na końcu..

JoNNy_908

dokladnie tez mi sie Jeanem Reno skojarzyl

lakimakromedia

Tak, tak, zgadzam się z wami. Świetna rola w "Królestwie" i bardzo podobny do Jean'a :)

użytkownik usunięty
MiHaSH

Powiedz mi dlaczego piszesz "The Kingdom" a nie KRÓLESTWO bo do cholery chyba Polakami jesteśmy wiec jak można używać angielskich nazw

może piszemy tak, bo jesteśmy światłymi Polakami i nie boimy się pisać John zamiast Jan. po co te nerwy tak w ogóle?

Ja mam jeden dobry powód. Piszę "Kingdom", bo gdybym pisał "Królestwo" to mieszałby mi się ten tytuł z serialem Larsa von Triera pod tytułem "Królestwo". Polski tytuł kojarzy mi się właśnie z serialem. Gdy piszę "Kingdom"- to wiadomo, że chodzi o amerykańską sensację.

mp_atos

Właśnie obejrzałem The Kingdom :P i stwierdzam, że chyba stworzył w tym filmie najlepszą kreację. Niestety nie widziałem go w żądnej innej produkcji.

lakimakromedia

Popieram gościu jest genialny jak zresztą i film.

lakimakromedia

dobry aktor...pięknie włada swoim językiem... widziałam go w The Kingdom.... świetny

Whiskerss

Zgadzam się również że jest to świetny aktor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones