Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Parę małonastoletnich forumowiczek chyba ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Forum jest po to, by wyrażać swoje zdanie. Mam prawo do własnego? Mam. Może mi się aktor nie podobać? Może. Obraziłam kogoś? Nie. Za to mnie obrażono, i taki fakt nie powinien zdarzyć się na forum FW.
Groziłam komuś czymkolwiek? Nie. Napisałam "obleśny"? Nie. Napisałam "szpetny"? Nie.
Obraziłam aktora i jego fanki pisząc, że mi sę nie podoba? Nie.
Jedna z forumowiczek, gwarantuje mi, że pożałuję, iż nie lubię BC i o tym napisałam, głupota, że strach się bać. Mam obawiać się o życie?
Polecam stoperan i maść na ból dupy.
No i jeszcze całowanie fotografii idola na dobranoc.

Surine

Dobrze, spróbuję grzeczniej. Napisałam Tusk, ponieważ często i on się przechwala i jest podobny nawet trochę do ciebie. Ja rozumiem ty możesz go nie lubić ona może go nie lubić, ale uświadamiać sobie, że jest brzydki i gadać, że źle gra, że jest głupi to jest odrażające. Skoro twoim zdaniem jestem z gimby to nie wiem z jakiej klasy ty jesteś. Z pierwszej podstawówki? Nie pomyślałeś, że może ja nie chcę, aby ona obrażała Bena. Nie wiesz jak mogą czuć się gwiazdy kiedy ona( podaję taki tylko przykład) obraża innych, bo ich nie lubi. Z jakiego powodu? Z tego, że jej zdaniem jest brzydki? Nie sądzę, żeby był jakiś inny powód, bo w jaki sposób BC mógłby ją urazić?! Zresztą Ben nie jest taki co wszystkim dokucza. Nie wiem w jaki sposób ty odbierasz moje odpowiedzi ale nie w normalny. Przecież ja jej nic bym nie zrobiła nawet jeśli po tej,, groźbie" by się nie uspokoiła. Wszystko Surine bierzesz chyba sobie do serca i w ogóle nie hamujesz! Prosiłam, żeby mnie nie przedrzeźniać i co? Do ciebie to nie dociera. Prosiłam grzecznie, prosiłam trochę z większym napięciem i co mi to dało?! Nic. Ja nie wiem jak mam już do ciebie mówić, żebyś zrozumiał. Może w ogóle nie będę się odzywała to się uspokoisz i w końcu skończysz z wypisywaniem głupich rzeczy. Ja gimbus no naprawdę teraz żeś poleciał z koksem. :D

Megawiki2001

Porównywałem ludzi do polityków, gdy miałem 8-9 lat. Oczywiście, zielonego pojęcia nie miałem wtedy o polityce i o kim mówię, ale lubiłem pierdzielić takie głupoty, aby pochwalić się samą znajomością nazwiska. Wygląda na to, że robisz to samo.
"Nie wiesz jak mogą czuć się gwiazdy kiedy ona( podaję taki tylko przykład) obraża innych, bo ich nie lubi".
Wiadomość z ostatniej chwili: Ben jest osobą publiczną. Ludzie, decydując się na zawód typu aktor, muzyk, czy polityk, muszą liczyć się z konsekwencjami, np. tym, że każdy ma święte prawo do krytyki ich działań, zdolności a także wyglądu (aktor zarabia m.in. twarzą, więc potencjalny widz ma pełne prawo oceniać jego wygląd wedle własnego gustu). Nikt tym ludziom nie każe się pchać do tych zawodów. Robią to na własne życzenie. A jeżeli jakaś osoba publiczna czuje się urażona, wtedy może sobie wnieść pozew. Ale, zapewniam cię, żaden Ben, ani żaden inny aktor, nie może "czuć się urażony" tym, że jakaś myszata pisze o nim brzydkie rzeczy na jakimś forum, bo - a to ci niespodzianka - nigdy się o tym nie dowie. Tak więc Ben czuję się "nijako" w kwestii postów myszatej, bo nie ma o tym cholernego pojęcia. Tak samo jak o 1000000 innych postów napisanych w internecie w językach, których Ben nawet nie zna. Pisałaś, że chodzi ci tylko o ten przykład - a więc do niego się odnoszę. To polskie forum, Ben tego nie przeczyta. A więc sprawy nie ma. Zacznij myśleć trzeźwo, bo sama podajesz argumenty w sytuacji, w której nie ma do nich żadnego realnego odniesienia.
Nie twierdzę, że mogłabyś myszatej cokolwiek realnie zrobić. Chodzi o to, że argumenty w stylu gróźb w dyskusji są dziecinne, śmieszne, żałosne etc.
"Wszystko Surine bierzesz chyba sobie do serca".
I napisała to osoba, która robi w internecie gównoburzę, bo jakaś dziewczyna coś-tam napisała o jakimś-tam aktorze. Zastanów się dobrze, kto tu sobie bierze wszystko do serca, jak urażone dziecko.

Surine

Surine mi nie chodziło już o post myszatej, ale wyobraź sobie jacy niektórzy ludzie nawet w Ameryce krytykują gwiazdy za nic. Jaki jest ten świat? Za nie długo wszyscy będziemy się bić i szarpać. Ja nie rozumiem jak można wysyłać takie posty wiedząc, że fani kogokolwiek zaczną(tego kto na internecie na przykład robi głupie posty nawet po innych językach) atakować i tym bardziej krytykować. A, że ona jeszcze prócz jego obraziła też jego fanki chociaż możliwe, że tylko chodziło jej o mnie. Ja na jej miejscu jak by ktoś zaczął mi ,, grozić" wcale nie zwracałabym na to uwagi. Niech sobie pogada i tyle. A ona zamiast po prostu mi nie odpisywać stworzyła nowe forum w którym obraża wszystkie jego fanki, które nawet jej nie obraziły. Wiem, że Ben tego na pewno nie przeczyta, ale jakby było to w jego języku to może by przeczytał i nie sądzisz, że mogłoby mu to zrobić przykrość. Jak tak kilka osób na niego naskakuje człowiek od razu poczuł by się gorzej. Na przykład początkujący aktorzy sami jeszcze nie wiedzą czego chcą i zaczynają grać w filmach nawet dobrze. A tu nagle ktoś wyskakuje, że jest beznadziejny. No i od razu może ten ktoś zrezygnować ze swojego zawodu i nie rozwijać już więcej tego w czym jest super. Ona może jego nie lubić. Ale dałaby sobie spokój z pisaniem takich komentarzy jak ,, strach włączyć telewizor". Ten aktor jest naprawdę świetny i powinien mieć wyższe miejsce w top aktorzy.

Megawiki2001

UWAGA ! 12 letni troll ! Ten aktor to zero o czym dobitnie swiadczy inteligencja jego fanek, j/w

RZULFfranklin

Zerem nie jest, ale fakt, fanki reprezentują bardzo niski poziom. ^^

Surine

Ten temat przerabiany był już wiele razy a wy nadal jak dzieci kłócicie się o to samo, to że fanki są młode to ich zachowanie to wina młodości, ale starzy jeszcze głupsi jak się okazuje, no comment !!!

sweetgirl_fw

Nie mierz innych swoją miarą. Ludzie, których znałem, nie zachowywali się w wieku 13-14 lat tak debilnie, jak niektóre fanki. 14-letni kretyn będzie kiedyś 30-letnim kretynem. Z tego się nie wyrasta. Jeżeli już raz nie dotarły do was elementarne zasady (chociażby) retoryki, to małe jest prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek dotrą.

Surine

to po cholere się odzywasz ??? koniec karmienia TROLLA !!!

sweetgirl_fw

Racja, megawiki to troll, na pewno na poziomie intelektualnym. ;)

Surine

Jeśli myślisz, że jestem trollem to masz w głowie pomieszane. Przyznaję rację sweetgirl_fw jesteście może ode mnie starsi, ale zachowujecie się gorzej niż 8- letnie dziecko. Zresztą sweetgirl_fw gadamy z gościem( Surine) który gra w Minecrafta. Nie mam nic przeciwko tej grze, ale skoro niby jesteś już taki dorosły to chyba cię nie interesują gry dla nastolatków? Chyba, że jesteś jeszcze nastolatkiem.Troll-( chyba wiecie jak wygląda troll) Jest koloru, którego człowiek wcale nie ma. Ma wielkie uszy i w ogóle( wpiszcie sobie na google troll jak nie wiecie jak wygląda). Nie znamy się z widzenia tylko z FW więc raczej nie masz pojęcia jak wyglądam, a jeżeli ty sugerujesz się profilowymi obrazkami to gratuluję niskiego poziomu. Mówiąc szczerze tak się mądzrzysz, że jestem trollem z tego co piszesz wygląda na to, że sam nim jesteś. Przesadziłam jesteś czymś gorszym. Nie da si opisac czym.

Megawiki2001

Chyba wrzucę tę wypowiedź na czany, bo takiego bełkotu dawno nie czytałem. xDDD

Surine

to ty jesteś trollem Surine więc nie odwracaj kota ogonem !!!

sweetgirl_fw

Super tekst sweetgirl_fw.

sweetgirl_fw

Jesteś chyba zbyt "sweet" - nadmiar cukru działa negatywnie na funkcjonowanie mózgu.

Surine

jak na fana Led Zeppelin to twój mózg ciężko pracuje, naprawdę chcesz przejść do obrażania się, aż takim dzieckiem jesteś ?

sweetgirl_fw

Przeanalizujmy sytuację:
1. megawiki strzela ogniem z dupy, bo jakaś osoba powiedziała coś-tam w internecie o jej ulovcianym aktorze, megawiki nie stroni także od gróźb, które w jej opinii są 'tylko" żartami i przecież by ich nigdy nie zrealizowała (co nie zmienia faktu, że myszata odbiera to jako groźby)
2. krytykuję podejście megawiki i staram się jej wyjaśnić błąd
3. ty nazywasz mnie trollem

Kto tu jest dzieckiem? Na pewno nie ja.
Aha, i nie stawiaj spacji przed znakami zapytania, chryste.

Surine

Surine ja wiem, że jest błąd, bo trochę mnie w pisaniu komentarza myszatej poniosło, ale ty tylko w jednym krążysz chcesz w tyknąć mi błąd, który już dawno zauważyłam. Więc czasami się zastanów.,, Megawiki strzela ogniem z dupy" nie wiem w jaki sposób to zauważyłeś:D, ale ja tu próbuję z tobą na spokojnie wyjaśnić sprawę, a ty nagle bez powodu nazywasz mnie trollem no to jak ja mam się nie wkurzyć?! Co?! Nie wiem kogo jesteś fanem. Cóż sądzisz, że jestem nastolatkom, spoko jak dla mnie to nawet lepiej, ale skoro tak myślisz to ja nie wiem czy ty przypadkiem nastolatkiem nie jesteś. Raczej na to wygląda.

Megawiki2001

Benedict nie jest odpychajacy czy co tam. Nie wiem jaki problem ludzie z jego twarza (czy z twarza kogokolwiek innego). Z drugiej strony moze sie jego wyglad nie podobac komus. Nawet gra aktorska.
Nie rozumiem czemu megawiki2001 tak sie przejmuje, ze ktos w Internecie napisal, ze jest be i ze Benedict jest be. Rozumiem, ze sie dyskutuje i broni idola, jednak na dluzsza mete co cie (i was fanki) to obchodzi? Zmieni to wasze podejscie i odczucia co do niego? Nie sadze.
Wypisywanie grozb jako zart jest dziecinne. W ogole takie grozenie. Faktem jest, ze obecnie jest boom na Benedicta. Mam nadzieje, ze wiekszos jego fanow jest prawdziwa a nie wylacznie sezonowa bo jest na topie. Sama fanka nie jestem, ale go lubie. Zreszta czytalam kiedys obelgi pod adresem Roberta bo Holmes vs. Holmes itp. Gdzie prym w obrazaniu wiedli fani Benedicta. Jedna wielka pyskowka.
Takze nie warto sie przejmowac i czasami po prostu odpuscic i pielegnowac swoj ogrodek. A teksty w stylu 'wiekszosc jest przeciwko tobie i spadaj' sa glupie. Troche dystansu.
Wybaczie brak polskich znakow.

Megawiki2001

post stary ale usmialam sie z Twoich komentarzy :D

Surine

Śledzę forum filmwebowskie już jakiś czas, jeszcze nawet przed rejestracją i ciężko czasem spróbować nie odezwać się... Surine, wiele wskazuje na to, że dyskutujesz z 13-latką... Czasem nie ma co ciągnąć dalej pewnych rzeczy;)

anewmi89

Ale doskonale pamiętam, gdy sam miałem 13 lat i pamiętam 13-letnie znajome i znajomych (to przecież nie było tak dawno) i wypisywanie w internetach bzdet w stylu megawiki było czymś niespotykanym. Dla mnie to nadal kosmos. Głupota mnie fascynuje. xD

Surine

Jest jeden problem, miało być łopatologicznie. Wydaje mi się, że to dziecię odebrało Twojego posta tylko jako bełkot niezrozumiałych słów. Chociaż rozkosznie czyta mi się tę dyskusję, uczyniła ona moje popołudnie weselszym i przekonała, że są na świecie ludzie respektujący takie rzeczy jak słownik, interpunkcja i korzystanie z zawartości swojej czaszki, to muszę zakończyć tę przemiłą lekturę. Podziwiam, za chęć wdawania się w takie polemiki, bo ja chyba wolę żyć w niewiedzy o ograniczeniach intelektualnych dzisiejszych nastolatków :)

Surine

Bez przesady... :) Teraz wrzucasz wszystkie te dziewczyny do jednego worka, a wcale nie było tak, że każda z nich obraziła Myszszatą i jej groziła. Ba!, większość z forumowiczek najzwyczajniej w świecie nie zgodziła się z autorką wątku; kilka spytało ją, czy widziała jakieś filmy z panem BC; prowadziły całkiem normalną rozmowę; wymieniały się opiniami i przypominały sobie, że kiedyś w zasadzie też uważały Bena za mało atrakcyjnego, dopiero później (po obejrzeniu któregoś tam filmu z jego udziałem) zmieniły zdanie itp itp. Więc nie generalizujmy, dobrze?, bo to, że Megawiki2001 trochę poniosło przy pisaniu komentarza :), nie oznacza, że dosłownie wszystkie fanki BC zmieszały Myszszatą z błotem i że na nią naskoczyły.

I już tak całkiem na marginesie- również uważam, że ten akurat wątek jest niepotrzebny. Bo nawet jeśli dziewczyny chciały się kłócić dalej i to jeszcze na taki mało interesujący temat (wygląd aktora), niepoparty żadnymi logicznymi i ciekawymi argumentami, to mogły to robić tam, gdzie to zaczęły. Zakładanie osobnego tematu w tym celu jest moim zdaniem trochę... no, cóż... po prostu słabe.

Pozdrawiam!

finka1987

"Bo nawet jeśli dziewczyny chciały się kłócić dalej (...) to mogły to robić tam, gdzie to zaczęły".
Wyobraziłam sobie basen wypełniony kisielem. Z góry przepraszam wszystkich zainteresowanych za to skojarzenie :-)

ACCb

Nie dokładnie to miałam na myśli, ale... :D :D :D

ACCb

MISTRZOSTWO ŚWIATA ACCB xdddd

finka1987

Właśnie finka1887 trochę mnie wtedy poniosło, ale ona bez potrzeby stworzyła drugie forum. W ogóle to wygląd nie jest najważniejszy.Fajny obrazek profilowy:D

użytkownik usunięty
Surine

Ale czemu zaraz debile? Moim zdaniem nazywanie ludzi debilami jest debilne a to z kolei otwiera nieskończoną spiralę autonienawiści

myszszata

Nie podoba Ci się? i w porządku. Nie musi. Osobiście za nim przepadam, ale sympatie i antypatie są wynikiem subiektywnych odczuć, więc trudno spodziewać się jednomyślności. Nie szalej, bo wywołujesz jedynie zupełnie bezsensowne debaty, sądząc po komentarzach...

myszszata

Drogie dzieci. Antyfanki i psychofanki. Wróćcie do tego tematu powiedzmy za 5 lat. Lub inaczej. Jak będziecie już ustabilizowani emocjonalnie, czyli w wieku mniej więcej 25 lat. Przeczytajcie co powypisywaliście. Gwarantuję, że będzie wstydu co niemiara. Pozdrawiam!
AD 2016.

perun_6

He he, nie zła gimbaza...:)

myszszata

Brawo! Wreszcie ktoś nie wrzeszczy jak tłum :)
Gostek jest introwertykiem, nie potrafi wykrzesać z siebie żadnych uczuć i jest obsadzany po warunkach niestety dlatego nie da się patrzeć, na jego martwą twarz i drewniane ruchy.
Taki jest po prostu nie można mieć do niego pretensji, że wygląda jakby nie żył ;P
Do roli Sherlocka nie pasuje zupełnie, ale kto nie jest jego oddanym fanem nie zrozumie.

Kasha

Jesteś pewna, że widziałaś Benedicta na ekranie? Albo nie pomyliłaś aktorów? XD Martwa twarz i drewniane ruchy? XDDD Dawno się tak nie uśmiałam XD

Phoenix_4

haha, jego twarz jest drewniana i martwa o spojrzeniu psychopaty ;P

myszszata

Ale syfiaty temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones