Benny Safdie

7,9
7 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benny Safdie

Nie wiem jakim trzeba byc ignorantem lub zwyklym idiota by obrazac tego aktora za role Nicka w GOOD TIME. Trzeba miec naprawde ogromny talent aktorski by tak przekonujaco zagrac niedoslyszacego kolesia ktory jest jednoczesnie nierozgarniety i lekko opozniony w rozowju. Dla amatora to sie wydaje proste a jest to naprawde wielki kunszt aktorski by to tak zagrac. Przeciez on swoim aktorstwem w tym filmie przycmil Pattinsona ktory to przeciez byl najwieksza gwiazda tego filmu. Pelen szacun za role Nicka naprawde!!!!!!!!

punisher822_filmweb

Ja myślałem, że specjalnie zatrudnili opóźnionego gościa do tego filmu. Szacun dla tego pana.

cubanon

Witaj w klubie i uwazam ze BENNY SAFDIE za te role powinien dostac Globa i Oscara.Skandalem jest ze tak genialne zapadajace gleboko w pamiec role sa kompletnie zapomniane i olane a gowniane role i chlam sa wychwalane wrecz pod niebiosa.

punisher822_filmweb

Brawurowo to zrobił. Pooglądałem jego wywiady i byłem w szoku, ze to normalny typ. Krótka rola, ale jakże złożona i trudna. Dawno nikt podobną kreacją nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Oscarowo.

mateos8

Fakt genialna 2 planowa rola za ktora powinien dostac Globa i Oscara a niestety film chyba wogle nie zostal dopuszczony tam.

punisher822_filmweb

Ro++ebal system i jeszcze sam reżyserował

alastorr

no rozkur...wil system tworzac mega wiarygodna postac za ktora powinien dostac globa i oscara.Niestety po raz kolejny mamy dowod na to ze fenomenalna drugoplanowa rola jest kompletnie niedoceniona tam gdzie doceniona byc powinna ;-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones