Bethany Joy Lenz

7,0
821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bethany Joy Lenz

Uważam, że Bethany jest dobrą aktorkę, szkoda że nie występuje w żadnych filmowych produkcjach. W OTH jest najlepszą aktorką młodego pokolenia. Myślę, że Hilarie i Sophia, która niekiedy przesadza z mimiką grają trochę gorzej.

Ewelcia_3

Szkoda tylko że w tym serialu nie umieją tego docenić. Nathan/Brooke/Peyton/Mouth/Millie/Gigi/cała reszta ma mnóstwo wątków/czasu ekranowego a Haley/BJoy szwęda się podczas swoich standardowych 5 minut, mówiąc innym, jacy to oni nie są wspaniali. Żal.pl

Wg mnie, w tym serialu pozostało tylko dwóch dobrych, solidnych aktorów, z których jeden pojawia się co pięć odcinków, aby uczestniczyć w trójkącie z pięciolatkiem, a drugi... o tym już napisałam.

Prędzej piekło zamarznie niż Mark da Haley wątek kalibru co poniektórych wątków Brooke czy Peyton, a szkoda, bo może w końcu zobaczyłabym w tym serialu naturalną, niegwiazdorską maestrię.

Co do produkcji filmowych, to powiem tylko tyle. Szkoda że BJoy nie ma do tego drive'a, bo gdyby tylko trochę się postarała, zrobiłaby karierę. Czy to na srebrnym ekranie, czy na Broadwayu. W końcu nie bez powodu zaoferowali jej główną rolę w Broadwayowskiej "Pięknej i Bestii", ale jak zwykle, OTH stanęło na drodze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones