Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Wbiła się w top 100 na pierwsze miejsce. Teraz pewnie dostanie miliard zupełnie niezasłużonych jedynek...

rozprawka

Dlaczego niezasłużonych? Patrząc na jej grę i dorobek artystyczny to 2 to maks co może otrzymać, ale nie ode mnie.

gregov

Dlaczego niezasłużonych? A dlatego, że ludzie będą ją oceniać, mimo, że nie widzieli ani jednego filmu ani serialu z jej udziałem.

Blair

Ej, bez przesady. Blagam...ja do laski nic nie mam, fajnie, ladna, wesola dziewczyna sie wydaje, sympatyczna...Gra jak gra - ni to koszmarnie, ni dobrze. Nie oceniam jej bo i nie mam po czym za bardzo. Widzialam z nia 3 obrazy i wystarczy. Ale na 1 miejsce to nie zasluguje ;) Dla mnie to smieszne az ;)

użytkownik usunięty
rozprawka

ha, a ja jej nawet nie znam, śmieszne jak te rankingi działają ;)

No smieszne, szmieszne ;)

rozprawka

masakra, co to za ranking ?? dziewczyna nie wiadomo skąd i dlaczego zajmuje tak zaszczytne miejsce o_O

rozprawka

zgadzam sie ;]
ja ją lubie! i jest dobra.. a dostanie jedynki bo ktos kto jej nie widzial obizy jej srednia.. wkonuc Hanny Montana musi byc pierwsza ;]

malgorzatka19

Hahahaha, Hanna Montana musi być pierwsza to Ci sie naprawdę udało. Poza tym aktorką jest naprawdę bardzo przeciętną i nie wiem czy zasługuje nawet na pierwszą 200 a co mówią na 1 miejsce. Ja zagłosowałam zgodnie tak jak oceniam jej talent aktorski i dorobek artystyczny czyli 3/10 i to naciągane.

Ava_Elizabeth

pare dni temu 76, wczoraj 88 a dzisiaj 142 ;( To prawda - obiektywność głosujących jest żenująca.
Na pewno dostała wiele niezasłużonych jedynek.
Do poprzedników: nie liczy się dorobek aktorski tylko talent. Blake jest bardzo dobrą aktorką. Może nie zasługuje na 1 miejsce, ale jest na pewno jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia.

rafal15ok

Gwoli sprostowania - nikt z oceniających nie jest obiektywny ;) Ocena zawsze jest subiektywna. Dziękuję za uwagę ;)

Lometari

Na pierwszze miejsce na pewno nie zasługuje. Wcale nie jest taką świetną aktorką, ciągle gra tak samo, robi strasznie wkurzające miny, zresztą wgl robi mało min co też jest na -... Ale powinna się znaleźć chociaż na 50 miejscu.

Ava_Elizabeth

aż na 200miejscu?!dajcie spokój!nie mówię,że źle gra ale chodzi o to,że są tysiące lepszych od niej!nawet na tyle nie zasługuje!no ale filmweb to filmweb a ludzie to ludzie

rozprawka

Moim zdaniem gra koszmarnie i bardzo schematycznie. Oczywiście dziewczyna bardzo ładna i sympatyczna ale jej aktorstwo w mojej ocenie wypada kiepsko. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones