Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

"aktorka" jednej twarzy. niespecjalnie utalentowana, niespecjalnie ładna. zgrabne ma ciało, nic poza tym.

tsu_chan

Zgadzam się .

tsu_chan

dobrze napisane, żeby nie zakładać dodatkowego wątku i żeby sobie ulżyć dodam, że przez plotkarę już jej nie lubię. gówniany serial i jej rola ...

tsu_chan

Ty jesteś ładniejsza, wierzę na słowo hejterko

Danio31b

czyli od tej pory wyrażanie swojego zdania o aktorce to hejtowanie? zabawne.

Danio31b

plus, czy ja gdziekolwiek powiedziałam, że jestem ładniejsza?

tsu_chan

Napisałaś "niespecjalnie ładna" cóż niespecjalnie ładna może dla ciebie.Dla mnie to ideał kobiety i założę się ,że 99 % facetów się podoba.
Wybacz mi ale ja nie wchodzę na profile Brada Pita Di Caprio czy Zaca Efrona i nie piszę ,że są niespecjalnie ładni bo w chłopcach nie gustuje i nie oceniam męskiej urody .Dlatego nazwałem cię hejterką bo myślę ,że najzwyczajniej w świecie jej zazdrościsz .

Danio31b

dobrze wiedzieć, że wszystko o mnie wiesz :D mówiąc, że jest "niespecjalnie ładna" nie sugeruję, że jestem ładniejsza, czytaj ze zrozumieniem. nie zagrała żadnej DOBREJ roli więc nie wiem czemu mam ją oceniać wyżej, a co do Natalie Portman, to moja subiektywna opinia, ale genialna jest Meryl Streep a nie ona (poza Czarnym Łabędziem). może Ty męskiej urody nie oceniasz, ale ja mam prawo ;]

Danio31b

i nie sądzisz, że ocenianie jej z kolei na 10 to przesada w drugą stronę?

Danio31b

o boże, z kim ja się wykłócam. oceniłeś Feldman na 1 a Momsen na 10... troll.

tsu_chan

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie uważam się za pępek świata i znafce aktorstwa .A troll to cię zrobił koleżanko .

Danio31b

po jakiej mojej wypowiedzi twierdzisz, że uważam się za pępek świata? porównaj sobie dzieciaku ilu aktorów Ty oceniłeś i jakich, a ilu ja. bez porównania. plus, co za ignorant ocenia Feldman na 1 a tą dziewczynkę Momsen na 10? błagam Cię, "znafca" to raczej Ty.

tsu_chan

Daj spokój, z takim nie wygrasz. Tacy ludzie nie rozumieją, że istnieje wolność słowa i przekonań, a tyle gustów na świecie ilu jest na nim ludzi. Czasem zaczynam wątpić w to, że w sieci można spotkać kogoś wartościowego, wszędzie trolle i jakieś mendy które tylko obrażają. Nie można po prostu być normalnym? I żeby nie było, nie oceniam tego pana/pani, tylko wyrażam ogólną opinię na temat internetu i ludzi w nim funkcjonujących.

tsu_chan

A co do talentu aktorskiego to jeśli takie drewno aktorskie jak Jessica Alba oceniasz na 7 a genialną aktorkę Natalie Portman na 6 to dużo mówi o tym jak się znasz .

Danio31b

popieram zdecydowanie :D Piszą ludzie takie gówniane oceny a ci co nie wiedzą to się słuchają -.-

tsu_chan

Wg mnie jest ładna. A jak gra trudno mi ocenić bo w ,,Stwoarzyszeniu wędrujących dżinsów'' '' miała mało wymagający wątek.Wydaja mi się ,że gra całkiem nieźle.Nikt nie jest tak drewniany jak kristen Stewart,

pati1109

co do ostatniego się zgodzę w 100%.

tsu_chan

Ileż Tutaj Nienawiści..! Pozwólcie Drogie Panie, że ocenię mym "fachowym" okiem przedmiot waszych sporów...! Hmm...! Inteligentna, uzdolniona aktorsko Przepiękna Kobieta!!! O klasycznej , naturalnej urodzie, zmysłowych ustach, oczach i z niebywale zgrabnym ciałem. W skrócie- IDEAŁ! Dziękuję!

KPRT

cóż, gusta są różne. dla mnie - jak w temacie. nuda.

KPRT

OBECNIE piękna. Naturalną nazwać jej nie można. Nos zrobiony, piersi również. Ale na dzień dzisiejsza faktycznie wygląda dobrze. Aczkolwiek uważam, że bywają ładniejsze aktorki ;]

tsu_chan

Kolejna oceniona, aktorka "jednej twarzy", no nie, uwielbiam tego typu teksty. hahaha ! :-]

elo84

niespecjalnie rozumiem co Cię śmieszy. nie jest wybitnie utalentowana i ma tzw. jedną twarz.

tsu_chan

Nie mówię, że jest wybitnie utalentowana, ale nie rozumiem stwierdzeń typu aktor/aktorka jednej twarzy, to jakaś bzdeta totalna jest. sorry.

elo84

aktorka jednej twarzy to wg mnie, ktoś kto przez całą serię tudzież film, właściwie nie zmienia wyrazu twarzy.

tsu_chan

Zgadzam się, jej twarz nie wyraża praktycznie żadnych emocji, a i uroda nie zachwyca.

tsu_chan

Kiepskie to jestescie wy wszystkie które ja krytykujecie,Ja byłbym zachwycony mając taka fajną laske przy sobie ...Wg mnie świetna twarz ,figura i te wspaniałe oczy ...

pawcio8611

to, że kobieta twierdzi, że inna nie jest ładna, nie oznacza, że sama jest paskudna ;) pogódź się z tym. plus Twój komentarz jest obraźliwy, po cholerę taki piszesz?

tsu_chan

Jezuu...kłócicie się o bzdety,każdy ma swój gust,mi jej uroda się bardzo podoba ale nie rzucam się na każdego co ma inne zdanie,to samo z filmami jednemu się ten film będzie podobał, drugiemu nie i OKEY,po co się wykłócać ...; )

pawcio8611

To, że Ty byś był zachwycony mając taką laskę przy sobie jeszcze nie robi z niej wybitej aktorki, więc nie rozumiem czemu krytykę uważasz za coś złego. Ty możesz lecieć na zgrabną figurę i niebrzydką buzię (chociaż to już kwestia gustu), ale czy to znaczy, że wszyscy muszą się nią zachwycać? I jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty to jest "kiepski"? To że facet zawsze poleci na "fajną dupę" nie jest niczym niezwykłym, ale dojrzały człowiek raczej potrafi akceptować zdanie innych, a nie rzuca od razu inwektywami, także jeśli ktoś tu jest "kiepski" przez swoje oceny to chyba tylko Ty.

tsu_chan

Kiepski to był Ferdynand :). Blake jest bardzo atrakcyjna, dobrze wyglada i w drogiej kreacji jak i naturalnie,mlodzienczo dziewczęco w podkoszulku z szortami, czego nie mozna powiedziec o wielu aktorkach.

Hans_Kloss

tego, że ma zgrabne ciało nie neguję. "kiepska" dotyczyło raczej jej gry.

tsu_chan

Napisałaś "niespecjalnie ładna" to jak w końcu?? brzydka?? ładna?? .Skończ już spamować i pokaż swoją fotkę zobaczymy jaka ty jesteś piękna przy Blake

Danio31b

niespecjalnie ładna znaczy przeważnie, że nie jest ładna... ciało a twarz to co innego. plus bardziej się odnoszę do jej gry, a przynajmniej chciałabym, ale każdy 13-15 latek z burzą hormonów doczepia się jej wyglądu. na swój, jak mówiłam, nie narzekam, ale po cholerę mam zdjęcie pokazywać? gówno to ma wspólnego z tematem.

tsu_chan

Niespecjalnie ładna przeważnie znaczy raczej średnia, przeciętna, a to, że ktoś nie jest ładny, określa się stwierdzeniem "brzydki" :P

Aguslava

ona nie jest brzydka, tylko koszmarnie średnia. to miałam na myśli...

tsu_chan

"koszmarnie średnia", czyli jaka w końcu? :D Rozumiem o co chodziło, tylko przez te nacechowane przymiotniki zmieniasz sens tego, co masz na myśli :P. A czy ktoś jest ładny, czy nie to już zależy od gustu. W "Plotkarze" podobała mi się o wiele bardziej niż Blair czy Jenny ;)

tsu_chan

czy ona potrafi zrobic chociaz jedna inna mine niz na tych wszystkich zdjeciach filmwebu?

guga_buzka

oglądałam ją w Savages,może i jest ładna ,zgrabna itd.ale wystarczy prześledzić jej ''dokonania'' aktorskie i wszystko jasne

iwona312

ojciec rezyser obsadzal ją pozniej zrobil operacje nosa i wciskal kolegiom po fachu

guga_buzka

http://au.lifestyle.yahoo.com/who/galleries/photo/-/12832927/stars-transformed-b y-surgery/12832930/ przeciętna, raczej brzydka twarz, normalne piersi. Tata wcisnął ją do showbiznesu, ale trzeba było przejść niezłą transformację, której wynik budzi mieszkane odczucia. Dziś - nadal bardzo nieciekawa twarz. Wszystko co się dało zrobione, a ciągle jest średnia. Figura piękna, niemal idealna. Szkoda tylko tych sztucznych cycków, i bez nich ciało by miała nadal pociągające. Cóż, holiłód : ) Znam masę piękniejszych aktorek - Johansson, McAdams, Alba, Bellucci, Portman, Heard. To są naprawdę aktracyjne kobiety.

gladness2

Cialo ma idealne, ale aktor gra czesciej twarza niz dupa. Tylko co ten Ryan Reynolds w niej widzi? Chociaz za nim tez nie przepadam. Dziewczynka niech zostani eprzy serialach albo jakichs gownianych komedii, bo Savages to dla niej troszczeke za duzo ;/

guga_buzka

ee rola idealna dla niej,dawała komu popadnie,pokazywała wszystko więc tu jej 'aktorstwo' jak najbardziej się sprawdza

CelineMarie

Z tego co mi się wydaje to nie dawała komu popadnie,tylko dwóm mężczyzna których kochała,jeśli chodzi o film "Savages".

gladness2

Ale ty mądry i wszystko wiesz ,gratuluje mistrzuniu .Mam tylko pytanie skoro z ciebie taki specjalista to co ty jeszcze robisz na filmwebie ?zamiast już grać pierwsze skrzypce w Hollywood?? :)

Danio31b

Na modelkę, nie na aktorkę. Nic nie osiągnie jako aktorka a jako moedelka tak bo ma długie nogi i szczupłą figurę.

IKnowWhatYouAre

Czy ja wiem czy taka jedno-twarzowa jest Blake.... Między pierwszym, a szóstym sezonem GG bardzo się rozwinęła, co z resztą można zobaczyć oglądając sobie prostą komedyjkę "Przyjęty", a "Savages" albo "Prywatne zycie Pippy Lee".

chocobuum

w cieakowstkach można poczytac ile ról, o które sie starała, dostały lepsze aktorki.
I to jest podsumowanie jej aktorstwa

m_no

W moim wcześniejszym poście nie zasugerowałam, że jest aktorką najwyższej klasy i nie ma lepszych od niej... :)

m_no

Z pewnością wiele lepszych aktorek dostało role, o które ona się starała, ale ile innych starało się o te role, które jednak ona dostała :). To akurat nie zawsze jest wyznacznikiem dobrego aktorstwa.

guga_buzka

według mnie - nie. jest po prostu bardzo kiepską aktorką, porównywalnie słabo gra do Kristen Stewart jak dla mnie. jest tylko ładniejsza od tej drugiej.

tsu_chan

a z tym się nie zgodzę, Kristen jest marną aktorką ale prześliczną dziewczyną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones