Bolec

Grzegorz Borek

7,2
776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bolec

Człowiek ćpał niestety był narkomanem i dragi zniszczyły mu mózg.Nie wytrzymał ciśnienia czyli uzależnienia dodatkowo wpadając w długi i człowiek się powiesił.To nie są bajki znam parę osób co bardzo dobrze znali Bolca.Typ potrafił tak się naćpać że latał sam pół nocy osiedlu gadając do siebie.Parę lat handlował też narkotykami gdzie został powinięty tylko jego ziomek.Od 2000 roku nagrywał płytę tzn przymierzał się do niej ale zawszę kończyło się tak samo czyli wolał ćpać.
Tewu rok temu wydało jego pośmiertną płytę z niepublikowanymi nagraniami.Niech mu ziemia lekką będzie.

JasonV

To naprawdę się znasz,niech Cię. Piszesz takie farmazony że aż szkoda czasu by je sprostować. Ale trzeba bo nie dość że piszesz nie prawdę,to jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd. Płyta Bolca "Żeby było miło" została wydana nakładem Pomaton EMI, a płyty Tewu,wyszły (w kolejności wydania) z wydawnictwa "Wyrwani Recordz, Fonografika, RPS Enterteyment. W 2013 Tewu nie wydało nic. Jak chcesz coś mówić,to musisz wiedzieć i mieć podstawy. Dodam starym cytatem "Więcej ruchów,a mniej pierdo**nia" Pozdrawiam.

Pawel_Ste

Teraz cię zgaszę i nie odpiszesz już nic :). Tak więc umiesz czytać ze zrozumieniem ? bo widzę że chyba nie zbyt.Po 1 Nic nie sprostowałeś bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem po 2.Ja tu pisałem o roku 2000! że od 2000 roku przymierzał się do nagrania płyty a ty piszesz o jego pierwszej płycie z 97 roku!!.Co mnie interesuje TEWU ? po co piszesz o tewu ? Nie chodzi o tewu tylko o to że tewu wydało rok temu czyli w 2013 roku jego pośmiertny album nad którym pracował od 2000 roku ale widzę że masz problemy czytania ze zrozumieniem.

JasonV

Moglbys podac nazwe plyty? Bo ciezko coś na ten temat znaleźć.A chętnie bym posluchal..

Pawel_Ste

Płyta nazywa się regenerat i została wydana po śmierci bolca w 2013 roku przez wytwórnię TEWU.Na krążku znajdują się numery które bolec nagrywał od 2000 roku i są to numery niepublikowane oprócz chyba nuty z filmu poniedziałek.Płyta została wydana w pięknym digipacku jeśli nie masz to polecam.Mój egzemplarz leży już od dawna na półce.Szukaj na allegro

Pawel_Ste

https://www.youtube.com/watch?v=h93F6q18XSk

JasonV

witam , szukam piosenki bolca - czerwone firanki, ale wersji nie tej z filmu chaos. prosze o jakis namiar

JasonV

Jakie dragi? Co ćpał? Bo stwierdzenie "ćpał niestety był narkomanem" brzmi bardzo enigmatycznie. Właściwie, to mówi tyle, co nic.

JasonV

Skąd wiesz, że się powiesił? Czytałem książke Maleńczuka "ćpałem , chlałem i przetrwałem" w której opowiada o relacjach z Bolcem i mówi , że zmarł na silne zapalenie trzustki. Z tego co pisze Maleńczuk to palił zioło, brali kwasy i koks, więc nie sądze żeby mu to specjalnie zaszkodziło. A jeśli chodzi o handel to ponoć handlowal ziołem ale to jeszcze w czasach przed wydaniem 1 płyty.

kipa666

Widzę, że narosło wiele mitów na temat Ś.P Bolca.
Największy problem niestety od około 3 lat przed śmiercią miał z alkoholem. Nie pamiętam żebym w tym okresie spotkał go na osiedlu trzeźwego - os. Widok jakby ktoś chciał sprawdzić wiarygodność, ale powód samobójstwa jest nieznany i można już tylko gdybać jakie były powody.
Spoczywaj w Pokoju Grzesiu...

JasonV

No i wuj z tego. Jego sprawa, a ty rzygasz nam tutaj choć wuj cię o to prosił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones