Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt
Bazyl98

Miałem tak samo. O dziwo brzydalom jest ...łatwiej

Bazyl98

Ja też tak miałam,nawet filmów z nim za bardzo nie chciałam oglądać,aż ktòregoš razu mòj były namówił mnie bym obejrzała Kalifornie i się zaczęło...

Bazyl98

Chłop jest przystojny i zajebisty z niego aktor. Jak ktoś przez to mu zazdrości i wylewa tony jadu to najwyraźniej ma problemy z samym sobą.

Ds_Hanka_man

gdybym był kobietą to chciałabym go obsłużyć! zajebisty facet... wygląd,talent,charakter,jego aura w ogóle wszystko

CharlieMarlow

No dokładnie!

Ds_Hanka_man

Świetny aktor, w Przekręcie zagrał doskonale,

Ds_Hanka_man

Wiesz to jest jeden z moich najulubieńszych aktorów mimo, że dawno nie grał w niczym porządnym. Przystojny jest również i to bardzo i mówię to jako facet, ale twoje wpisy i zachowanie świadczą, że jesteś chyba psychiczny / psychiczna na jego punkcie więc trochę ochłoń bo to niezdrowe.

AntyNedzaUmyslowa

Ale to do mnie? Przepraszam, ale co tu jest "psychicznego"? Prosiłbym o jakiś cytat, bo to chyba pomyłka

Ds_Hanka_man

Masz rację potrafi grać.Wydaje mi się też,że jest sympatycznym gościem,takim normalnym któremu sodówka nie uderzyła.Szkoda,że przez to jak wygląda jest niedoceniany.Szkoda,że jest tak iż jeśli ktoś uchodzi za atrakcyjną osobę jest traktowany niepoważnie i musi udowadniać,że ma coś w głowie a nie tylko,że ma ładną buzię.Po obejrzeniu "Zabić jak to łatwo powiedzieć" stwierdziłam,że chce zostać płatną morderczynią.
Szkoda,że póki co nie chce już grać filmach.Mam cichą nadzieję,że jak się upora z problemami w życiu prywatnym to zmieni zdanie

katrinafw

Też na to liczę!!! Oby!

Ds_Hanka_man

No właśnie nie potrafi i jest przeceniany.

Filmoholiczka

ta ta, na pewno....

Ds_Hanka_man

Tak. Na pewno :)

Filmoholiczka

Dla mnie to świetny aktor. I w sumie tyle na temat Brada...

Ds_Hanka_man

A dla mnie to jest najgorszy aktor w historii. Tyle.

Filmoholiczka

Przesada.

starboy

To jakiś śmieszny prowokator, nie ma co zwracać uwagi. Myśli, że zabłyśnie

Filmoholiczka

Tak, oczywiście, a ilu ich znasz? pięciu? Przestań tu ludzi prowokować, bo to nikogo nie rusza

Ds_Hanka_man

Nie potrafi.

Filmoholiczka

Wg kogo? Wg mnie potrafi i mnie to wystarczy.

Ds_Hanka_man

Wedlug mnie oczywiście.

Filmoholiczka

Twoja opinia jest dokładnie tak samo wartościowa. W sumie dobrze że ją pokazałaś bo jak sto osób mówi że bigos jest cudowny i pojawi się ta jedna która akurat nie lubi bigosu to chętnie się takiej osoby posłucha.

Myślę że Hanka też Cię sprowokowała swoimi krótkimi wpisami.

Ds_Hanka_man

Na pewno co najmniej 3 razy lepszy od DiCaprio. Ten to słabiutki aktorzyna. Można porównać Brada z Valem Kilmerem. Podobne możliwości, obaj nieziemsko przystojni. Val Kilmer dostał kilka dużych ról. Jednak poważna kariera Vala Kilmera dosyć szybko się skończyła, więc trzeba docenić karierę Brada Pitta i jasno stwierdzić, że nie jest przypadkowa. Przystojniaków w Hollywood jest mnóstwo. Żeby utrzymać się 30 lat na takim poziomie, to tylko ciężką pracą. A chyba wszyscy zapominają dodać, że to właśnie 30 lat, bo jego chyba pierwsza taka poważna rola to w Thelma i Louise. Tam zaistniał.

Mowiacy_do_reki

Aktor marny, ale nie rozumiem tego podkreślania, że jest przystojniachą nad przystojniachy. No ludzie. Czy widzieliście innych aktorów oprócz niego. Wyglądem(i umiejętnościami też) biją go chociażby Marlon Brando, młody Mickey Rourke(chociaż takiej charyzmy jaką ma jako "dziadek" to każdy aktor mógłby mu pozazdrościć, włącznie z Twoim Pittkiem), James Dean, Luke Perry, Steve McQueen(aktor), Michael Madsen(najprzystojniejszy moim zdaniem), River Phoenix, Keanu Reeves czy Anthony Perkins i wielu innych. Czas też przyjąć do wiadomości, że to że ktoś krytykuje Pitta to nie znaczy, że mu zazdrości. Po prostu każdy ma prawo do wyrażenia opinii. A że każdy fan jego "talentu" chce zaraz na wojne iść z każdym kto skrytykuje jego idola? No bądźmy poważni.

Filmoholiczka

Czy ty się dobrze czujesz, dziecko?
Jakiego podkreślenia? Nie ma żadnego podkreślenia. Są dwa słowa na temat jego wyglądu.
Gdzie ty widzisz w mojej wypowiedzi atak na osoby, które go krytykują? To ty atakujesz osoby, które doceniają go jako aktora.
"że jest przystojniachą nad przystojniachy. No ludzie. Czy widzieliście innych aktorów oprócz niego."
A co ma jedno do drugiego?
Moim Pittkiem? Uważasz, że jestem gejem? Co za smarkula.
Fan talent?u Wojna? Lecz się, wariatko psychiczna. Gdzie ty widzisz, żebym był jego fanem? Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Nienawiść do Pitta zasłania ci sensowne myślenie, o ile takie w ogóle masz.
Na wojnę to ty poszłaś, ja nikogo nie zaatakowałem, dlatego też na mojej wypowiedzi się skończyło. Nienormalna jakaś.
Dobrze, możesz uważać sobie, że Marlon Brando go bije na głowę w kwestii wyglądu, ale w tym momencie, to ty próbujesz walczyć z moją opinią, a nie ja tobą. Generalnie zarzucasz mi coś, co sama robisz.
Nikogo w swojej wypowiedzi nie zaatakowałem, a ty mnie napadłaś. Czarno na białym.

Filmoholiczka

A dobra, nie widziałem twoich wcześniejszych wypowiedzi. Nie wiedziałem, że jesteś trollem i potraktowałem cię poważnie. Nie zrobię tego błędu drugi raz. Także goń się, trollu.

Mowiacy_do_reki

Widzisz? Właśnie tak jest na każdym forum. Jak ktoś się ośmieli skrytykować Pitta to zostaje zwyzywany od trolli. Poza tym mój komentarz tyczył się ogółu, bo w co drugim jest to wychwalanie jego wątpliwej urody. P.S. Wariatko psychiczna? To oksymoron. Sorry, musiałam ;)

Filmoholiczka

Pewnie miałaś na myśli pleonazm, ale co tam.
A kto ciebie wyzywał? To ty innych atakujesz.

"bo w co drugim jest to wychwalanie jego wątpliwej urody."
"Po prostu każdy ma prawo do wyrażenia opinii."

Mowiacy_do_reki

Pewnie, że każdy ma prawo, ale nie każdy powinien. Komentarze wyżej wyglądają jakby je pisały 15-latki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones