Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Po obejrzeniu ,,Droga Smoka'' zauważyłam w nim coś niezwykłego,był niesamowity i naprawdę
szkoda,że taki człowiek jak On musiał nas opuścić :(

Patrycja_Waszczuk

Wszyscy kiedyś umrzemy.Najważniejsze jest aby wykorzystać cenny czas jak najlepiej,na przykład uprawiając dziki seks.

Radiw84

To zależy ;) ponieważ zaraz kończę 14 lat,więc dla mnie to jest trochę za wcześnie ;)

Patrycja_Waszczuk

Stanowczo za wcześnie,nie ma się co z tym śpieszyć.Pzdr.

Patrycja_Waszczuk

Obejrzyj też inne filmy z Bruce'm ^^

Raiton

Dla mnie najlepszym filmem z Brucem Lee był ,,Droga Smoka''...Nawet się trochę wzruszyłam przy końcówce.

Patrycja_Waszczuk

Rzeczywiście Droga Smoka ma coś w sobie
Walki w filmie robią wrażenie ale nie to jest w nim najważniejsze
Myślę że Bruce chciał w pewnym sensie pokazać w nim trochę siebie
Że jest nie tylko geniuszem w sztukach walki ale też pogodnym człowiekiem który lubi się także pośmiać

Ale jeśli nie oglądałaś to polecam ci też Wściekłe Pięści

SponsorSQZ

Oglądałam,według mnie On jako jedyny traktował Kung Fu poważnie (No i może troszeczkę Jackie Chan i nie wiem czy dobrze napisałam jego imię XD)

Patrycja_Waszczuk

Dobrze napisałaś :)
Ale nie wiem czy można porównywać Bruce'a do Jackie Chana
Zgodzę się że w filmach z lat 70 jego walki wyglądały imponująco ale czy bierze to na serio?
Moim zdaniem nie
Obejrzyj sobie takie filmy jak "Pięść Smoka" czy "Nieustraszona Hiena" można dostrzec że facet brał udział we wszystkim co mu proponowano nawet w słabych produkcjach
A w przypadku Bruce'a Lee było inaczej
Wytwórnia "Golden Harvest" proponowała mu przeróżne role lecz ten odmawiał ze względu na marny scenariusz aż w końcu postanowił sam nakręcić własny film "Droga Smoka"
Zwróć uwagę w ilu w ciągu roku Jackie Chan zagrał filmach a w ilu bruce

SponsorSQZ

No to prawda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones