Super Aktor 10/10

Charyzma, zdolnści aktorskie (mimo zaledwie 5ciu głośnych filmach zagrał w tym jeden nie cały nawet), no i umiejetnosci walki.
Wielu dzieciaków sie spiera kto by z kim wygrał Jackie Chan czy Jet Li, ze Adkins rozwali całą ekipe Expendables 2 to bez sensu puki ktos z kims nie stanie twarza w twarz.
Wiadome fighter kompletny musi umiec tez i w parterze sie bic.
Wszyscy oni posiadają duze umiejetnosci zarówno Van Damme i Adkins super silne nogi, Chan superkaskader, Tony Jaa skoczny jak małpa, Cyril Rafaelli tez dobry, Gary Daniels, Billy Blanks, Oliver Gruner, Chuck Norris, Norton, Cynthia Rotchrock i jeszcze mozna duzo tak wymieniac.....
Jednak moim skromnym zdaniem Bruce sie wsród nich wszystkich wybija był super szybki, miał swoj naprawde niepowtazalny styl. Wystarczy popatrzyc na You Tube jego najszybsze kopniecia i najmocniejsze ciosy na turniejach i innych pokazowkach na zywo.
Jeden z aktorów grajacych w 2 filmach z Brucem (W wejsciu smoka grał O'Hare) jego uczen jak i Chuck norris i Bolo Yeung, stwierdził ze "Z Brucem się nie da wygrać mało tego nie da się go nawet trafic bo zwyczajnie jest zbyt szybki i za dobrze skoncentrowany"
Ile w tym prawdy nie wiadomo ale fakt jest taki ze Bruce to perfekcjonista i mistrz i az strach pomyślec jak by wyglądało kino lat 80/90 jakby żył.
Z jego ambicja i zapartoscią to i jako 70 latek w Expendables 1 i 2 kopał by tyłki az miło
Bolo Yeung w Krwawym sporcie miał koło 50 a jak sie trzymał, Bruce to by jeszcze dał popalic jakby zył....

6
  • Jakby zestawić filmowych "fajeteów" na ringu to chyba wypadałoby podzielić ich na kategorie wagowe ;). Lee chyba rozwaliłby tych swoich rozmiarów typu Jeckie Chan czy Jet Li ale nie dałby rady większym. Kiedyś były nawet organizowane walko mistrzów kung-fu z bokserami amerykańskimi i i chińczycy dostawali poważny wpierdziel. Swoją drogą Adkins to takiego Stathama miękim chujem by rozpłaszczył już nie mówiąć o staruszkach z Expendables:D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię