Caitlin Wachs

Caitlin Elizabeth Wachs

6,7
140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caitlin Wachs

ta panieka jest boska i tylko rok mlodsza odmnie!!jak bym chcial ja poznac!!!Pomocy!!

użytkownik usunięty
patryk1906

taki stary facet i tak sie podnieca jakas aktorka... nie chce Cie dolowac, ale nigdy jej nie poznasz, co wiecej nie masz u niej szans. dlaczego? bo takie rzeczy sie nie zadarzaja... nie za duzy jestes na takie zauroczenia?

Człowieku, chłopak napisał to ponad 8 lat temu (miał wówczas skończone lub prawie skończone 17 lat) więc miał prawo tak napisać ze względu na młody wiek. Ty odpisałeś mu prawie 4 lata później a nim ja odpisałem na twój komentarz minęły kolejne 4 lata. Lata mijają, ludzie się zmieniają. Dziś "patryk1906" jako 25-cio (a za jakiś czas już 26-cio) letni mężczyzna na pewno nie wypisywałby tak bzdurnych komentarzy (nawet, gdyby przeżył podobne zauroczenie). Młodość ma swoje prawa a dorosłość swoje. Ja będąc człowiekiem rok starszym od Patryka też miewałem swoje uniesienia serca i jakoś sobie z nimi radziłem (jako, że jestem facetem, to robiłem to mniej wylewnie, niż robią to kobiety a przede wszystkim młode dziewczęta). Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, ty też i zapewne miewałeś w swoim życiu podobne sytuacje i pewnie też radziłeś sobie z nimi lepiej lub gorzej więc miej troche wyrozumiałości dla bliźnich ;p. Wszystkiego dobrego!
Ps. Przepraszam, że odpisuje usuniętemu użytkownikowi. Robię to dlatego, że poczułem się w obowiązku wyjaśnić zawiłości ludzkiej duszy ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones