Cameron BrittonIII

8,3
7 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Britton

Świetny jako "słynny" seryjny morderca w "Mindhunterze".

DziurawaMarysia

Jego spokój i przyjazne usposobienie jest wręcz przerażające i niepokojące. Dobrze go dobrali do roli.

loisviolet

Ja bym powiedział że wręcz idealnie. Jak widziałem wcześniej to sobie pomyślałem że jest podobny do Kempera, nie wiedziąc że będzie go grał. Szkoda że jest go tak mało w serialu.

DziurawaMarysia

Sceny z nim były tak elektryzujące. Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Niesamowity talent.

Mrs_Freedom

Najlepiej obejrzeć prawdziwy wywiad z Kemperem. Wtedy dopiero jest szok jak ten aktor to zagrał w serialu. Akcentowanie, spokój, intonacja. Wyraz twarzy.

Rewelacja.

illpadrino

Ja uważam, że Cameron Britton w serialu "Mindhunter" jest jeszcze bardziej przerażający niż sam morderca :)

salata_luzik

I to jest właśnie super.

illpadrino

Tak, znałem te wywiady. Fajnie oddał tę postać.

DziurawaMarysia

Czy są jakieś informacje o nim jako o aktorze prócz tego co na fw?

kucola4

Nie szukałem. Na imdb.com też o nim nic nie ma?

DziurawaMarysia

ten morderca jest słynny, nie ma potrzeby używać cudzysłowia. jeśli masz opory przed użyciem tego określenia w stosunku do seryjnego zabójcy, to w języku polskim mamy dla antybohaterów odpowiedni przymiotnik - 'niesławny'

cerin

Preferuję osławiony.

DziurawaMarysia

Mi się spodobała zagrana beztroskość tej postaci no i bystrość umysłu. On był wręcz zdziwiony że agenci pewnych rzeczy nie wiedzą co dla niego jest oczywiste :D

DziurawaMarysia

Jedyny z seryjnych zabójców, który intryguje, bo wydaje się, że mimo wszystko nie jest typowym przypadkiem. Kto wie, może gdyby nie prawdopodobnie cholernie toksyczne relacje z matką by nie zabijał. Część jego osobowości zdaje się normalna, świadoma że to co zrobił było złe, a z drugiej jakaś siła pchała go do mordowania tych kobiet. Do tego bystry, elokwentny, sprawiający wrażenie towarzyskiego, sprawiający wrażenie empatycznego i sympatycznego, który na dodatek sam poddał się policji, b. nietypowy osobnik. Dodatkowo to jedyny seryjny morderca chyba, o których słyszałem, którego mi nawet trochę żal.

introverder667

Ok, ale czemu jedyny? Intrygujący? Nietypowy? Ted Bundy i Charles Manson też mieli świetnie rozwinięte umiejętności społeczne i do dziś do intrygujące postaci w opinii publicznej. Szczególnie Bundy to bardzo nietypowy przypadek, co dobrze widać w najnowszym filmie o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones