Cassie SteeleI

Cassandra Rae Steele

6,0
140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cassie Steele

I to poza oczywiście serialem,
znam 5 piosenek Cassie Steele, chętnych zapraszam na mail: adi.filmweb@gmail.com
Może niedługo uda mi się opis do niej napisać.

freepick

A które masz?
Bo ja mam 13 + wiem, ze są jeszcze dwie nowe x]

Blaczek

Eee, już nie mam. C:)
Gdzieś się zapodziały.

freepick

Czyli rozumiem, że bez szału były, tak? x]

Blaczek

Nie słuchałam wszystkich jej piosenek, ale z tych co przejżałam to najlepsza jest "Blue bird".

HotPrincess

Ja mam jej wszystkie piosenki na kompie a żeby nie zginęły przekopiowałam na D

Pati_Peace

Łoo, a nowe też masz? Bo ja szukam i nie mogę znaleźć ;;o

Blaczek

mam.

Pati_Peace

A mogłabyś zalinkować?
;;<

freepick

Jestem jej wierną fanką i o tym wiem. Śledzę nowinki na bieżąco i mogę poinformować, że już niedługo jej nowy album "Destructo Doll" ujrzy światło dzienne. Jeśli chcesz posłuchać jej nowych piosenek zapraszam na moją wrzutę-alexia2602.wrzuta.pl lub możesz znaleźć koncertowe nagrania z ostatniego występu na youtube-youtube.com/watch?v=aAeB7bk3u6M , a także nakręciła teledysk do jednej piosenki-youtube.com/watch?v=71G59CXzcdg .
Służe pomocą i jakby coś możesz ode mnie prosić o wszystkie piosenki jakie mam jej.

freepick

"How Much For Happy" jest świetną płytą, ale myślę z Destructo Doll będzie lepsza, "Mr. Corlson" i "Summer Nights" są super!

Eve094

No, masz rację HMFH jest świetna, ale Destructo Doll będzie o niebo lepsza!!!

Blu_jewel

poczekamy zobaczymy

Pati_Peace

To prawda, tu można posłuchać krótkie sample jej piosenek-http://www.youtube.com/watch?v=o5Ri_HE8ou0

Blu_jewel

Destructo Doll jest świetna! Myślę, że jest lepsza od HMFH.

Eve094

Poza tym wszystkich fanów zapraszam na mojego bloga csteele.blog.onet.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones