Chris ColumbusI

Christopher Columbus

7,4
3 430 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Chris Columbus

Wielce utalentowany reżyser i scenarzysta. Podobają mi się jego filmy. Szkoda, że nie nakręcił kolejnych części Harry'ego Pottera.

użytkownik usunięty
Kontra

Zgadzam się :( szkoda że Cuaron też nie został.

Moim pomysłem choć wiem że to dawno mineło ale Insygnie śmierci mogili zrobić wszyscy reżyserzy którzy sprawowali piecze nad serią Columbus-Cuaron-Newell- Yates panowie by się zgrali ze swoimi stylami i finał byłby jeszcze lepszy. Choć w sumie jest super no nic szkoda.

Kontra

Zgadzam się. Kevin to moj hit co roku, kronika swiateczna to magia w czystej postaci.. jego poziom fantazji jest genialny. Mam nadzieje ze nakreci kolejna czesc Kroniki ... :)

Kontra

W mojej subiektywnej opinii, sprawił, że dwie pierwsze części "Harry'ego Pottera" były zbyt infantylne. Najbardziej nie lubię "Komnaty tajemnic" ze względu na ugrzecznienie jedynych mocnych akcentów. To człowiek specjalizujący się w lekkich familijnych opowieściach; dokładnie takie były pierwsze odsłony tej franczyzy. Zmiana na stołku reżyserskim wyszła, więc na dobre, bo dalsze książki HP są dość mroczne. Oczywiście, mój komentarz jest całkowicie subiektywny, więc nie należy się nim sugerować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones