Christian Clavier

8,6
14 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Clavier

za role Żakuja

użytkownik usunięty

(Jacquouille) powinien dostac normlanie Oscara, te miny gest i wogóle - był świetny,poprostu świetny, w filmach "goście,goście.." przyćmił nawet taka gwiazde jak Jean Reno...poprostu genialnie zagrał..

Zgadzam się z Tobą Emka, Clavier był świetny we wszystkich 3 częściach Gości. Tak w ogóle to uwielbiam ten film, między innymi za jego świetną rolę:)

Nie tylko na forum Keanu się spotykamy, jak widać:)

użytkownik usunięty
sandra_2

No cóż ja juz cie widziłam tez u Deppa ( tak sądzę)

ale musze przyznac ze Goście w Ameryce mniej mi sie podobali, a wogole to mogliby zrobic Goście, Goście 3, bo 2 to sie tak skończyła, że aż sie prosi o kolejną częśc :]

Poprostu 3 czesc Goscie w Ameryce zostala zorbiona w USA, czyli film typowo hollywoodzki, typowa papka, typowy, nudny film jakich setki z hollywood. Film bardzo na tym ucierpia. Jak dla mnie pierwsza czesc - 9/10, druga 8/10 (typowe francuskie komedie) a trzecia w USA 6/10. Czemu nie zrobiono kontynuacji 2 czesci w trzeciej? Bardzo proste. na 99% zagrala kasa. W hollywood zobaczyli ze 2 cz odniosly sukces i wylozyli kase i na film i dla aktorow wieksza, pod warunkiem ze scenariusz bedzie taki a nie inny, czyli bez kontynuacji 2 czesci. A wielka szkoda...

użytkownik usunięty
dick47

nie pozostaje mi nic innego jak się z tym zgodzić.

dick47

Będzie 3cia część :) W 2015.

sandra_2

Był świetny w duecie z Jeanem Reno .

oczywiscie zaprzeczyc nie moge:) heh dzisiaj widziałam po raz kolejny w TV "Anioła stróża".. qrcze i pomyslec, ze ten film powstał 12 lat temu.. szok.. ogólnie bardzi fajnie sprawdza sie w rolach komediowych:) fajno

_Loczek_

Fajny aktor komediowy.Wymiatałm w Gościach tymi minami i darł sie tak smiesznie , dobrze zagrał prymitywnego giermka =DD

IKnowWhatYouAre

Fenomenalna rola w Gościach i nie tylko, aż mnie dziwi że tak dobry i szerzej znany aktor ma tylko niewiele ponad 600 głosów.

lord_of_the_rings

Do roli w Gosciach przygotowywał się bardzo starannie, podobno nawet
przeniósł sie do średniowiecza na 2 miesiące.

Był genialny, spadłam z kanapy na scenie, w której jedli kolację xD Nie widziałam go w niczym innym, ale dla mnie 100% talent komediowy.

Dla mnie rola Jacqouille również Oscarowa, ale widziałam go też w "Serdecznym nieporozumieniu" co tylko mnie utwierdziło w tym, że jest genialnym aktorem :)

Zgadzam się. Jego mimika jest świetna.

w Goście goście był świetny,

W zasadzie grał potrójną role. Żakuja, Żakarta i Gnojarza.

Rudolfo

Poczwórną. Żakuje w rewolucji francuskiej.

zgadzam się za sam scenariusz powinien dostac oscara.. te teksty rodem ze sredniowiecza
"Panie !! Saracen !! " .. " EEj kmiocie .. pochodnie nie działają " :D nosz kuźwa geniusz :)
Rola w Goscie to jego zyciowka.. ;)

mateusz115

ooookkkkkkkkkkkkkkkkeyyyyyyyyyyyyyyyyy :D i tyle w temacie

mateusz115

Kmioty. haha
Albo Oke?
Oke Oke.

Pani Beatris Zołza

użytkownik usunięty
Polianna80s

to też bardzo dobrze pamiętam :D

genialny był w Goście, goście

użytkownik usunięty
Anda00

to prawda ^^

Dokładnie to samo miałam napisać :) Oscar za rolę Jacquarta :)

użytkownik usunięty
black_eye

ja od razu jak go widzę nawet w byle jakim filmie od razu mi się przypomina ten Żakuj :D

użytkownik usunięty

Tak, to jedna z najlepszych postaci jakie kiedykolwiek w filmie widziałam. Należy mu się Oscar za tego Żakuja ;) "Goście, goście" mogę oglądać miliard razy (tak jak "Kevina samego w domu") i zawsze będę płakać ze śmiechu! :D

użytkownik usunięty

kurczę mam identycznie ;)

trudno się nie zgodzić!
fenomenalna rola :D uwielbiam go za to :)

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

Pan Uj zawsze na propsie. Genialna rola. ;)

Trzeba przyznac świetnie wzorował sie na Louis de Funèsie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones