Cillian Murphy

8,9
82 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Dobry aktor z niego jest, ale co do jego wegetarianizmu...wygląda dość staro jak na 37 lat czy aby na pewno
jest wegetarianinem? :D

Shady177

Co ma wygląd do wegetarianizmu? Wegetarianie są szczupli - to na pewno, ale czy wolniej się starzeją? Myślę, że to nie tylko kwestia nie jedzenia mięsa, ale i genów...
W ogóle skąd w internecie taka informacja, że jest wegetarianinem? Powiedział to w jakimś wywiadzie?

Shady177

Nie jest już wegetarianinem, jego dzieci też, a żona nadal wcina warzywa ;)
Żeby nie było, że stalkuję go- właśnie przeczytałam przypadkiem wywiad z nim, który ukazał się parę miesięcy temu.
Z wywiadu:

" Interviewer: Last time we spoke, you were telling us about being a vegetarian and a good cook… have you been watching Great British Bake Off?
Cillian: No. I haven’t got into it. I’m a MasterChef fella. And I’m actually a lapsed vegetarian.

Interviewer: When did this happen?
Cillian: About a year ago. I felt I needed some meat. I had some venison. It was amazing. My body was like, yes! My wife’s still veggie but the boys eat meat. We’re a very tolerant household. I do sometimes have to cook two dinners, though."
Źródło:
http://www.bigissue.com/features/interviews/3014/cillian-murphy-interview-story- working-class-people-look-sexy

Jestem skrupulatna, jak widzicie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones