Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Cillian Murphy jest dobrym aktorem umie odpowiednio tonować. ale jego minusem jest wredna twarz. oczywiście ja nie posądzam go że ma przejść operacje ale w filmach które widziałem gra ZŁEGO..
To oczywiście moja opinia i może się nie zgadzać z opinią innych użytkowników nie jestem także krytykiem filmowym.

mrlech

Wredna twarz? Operacja plastyczna?! Przesadzasz i to bardzo!
Aktor nie musi być piękny( wystarczy by był utalentowany,a Cillian jest),by świetnie dał sobie radę w swoim fachu.
Skoro kojarzysz Murphy'ego jako tego złego, wniosek,co do ilości obejrzanych przez Ciebie filmów nasuwa się sam. Widziałeś go zapewne tylko w Red Eye i Batmanie początku.Tam właśnie grał negatywne postaci. Wysil się i zobacz inne produkcje,w których wystąpił,a przekonasz się jak szerokie emploi aktorskie posiada Cillian i jak odmiennie wygląda w kolejnych wcieleniach! To,że dali kiepskie, "wredne" zdjęcie na Filmwebie nic nie znaczy.Wielu paniom ( i nie tylko)podoba się Cillian Murphy.Nawet bardzo podoba...

Attos

ja napisałem co o nim myśle. wiem, że grał w innych filmach inne postacie i tu nie chodzi o zdjęcia. nie znam go osobiście tylko z filmów. oczywiście wcale nie musi być wredny. poprostu tak uważam.

mrlech

Obejrzyj sobie "Śniadanie na Plutonie" :P

mrlech

Obejrzyj sobie "Śniadanie na Plutonie" :P

Romen

A ja proponuję dorzucić jeszcze: Disco Pigs i Sunburn.
Znakomite ,odmienne postaci w obu filmach,świetne aktorskie kreacje,pociągający wygląd Murphyego (szczególnie w Sunburn),kwintesencja talentu.

Attos

A gdzie mogę znaleźć film Sunburn, bo szukałam w wypożyczalniach - bez skutku :((

ElectricGipsy

Niestety nie mam dla Ciebie najlepszych wieści. Sunburn jest niedostępny tak w sklepach (nawet za granicą),jak i w internecie,ani tym bardziej w wypożyczalniach-polskich w szczególności,gdyż u nas w ogóle nie był wydany. A szkoda...Jest to bowiem znakomity obraz o problemach młodych ludzi,Cillian w nim wprost zachwyca( zarówno wyglądem,jak i kunsztem aktorskim)a jego kobiece przebranie w jednej ze scen jest bardziej wypasione niz w Śniadaniu na Plutonie!
Mnie udało się Sunburn zdobyć kilka lat temu aż w Australii!

Attos

Znalazłem jednak kilka linków do Sunburn.
http://www.youtube.com/watch?v=V_gUateRg7E&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=dQcQkAihwgw&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=is6YeiUxvPA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IlMBSNMq3zs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QHoMzXH5RMs&feature=channel_page

mrlech

Cillian ma śliczną buźkę,a do tego jeszcze talent(oraz silny charakter by przetrwać w tym bagnie zwanym showbizem).
Co zas do ról,to gra przede wszystkim dobre postaci.Zły był jedynie w 2 wcieleniach:Batmanie Początku i Red Eye.
Trudno oceniać człowieka na podstawie zdjęcia zamieszczonego na Filmwebie.Jak prezentuje się Murphy wie każdy,kto oglądał jego filmy i różnorodne w nich wcielenia oraz wizerunek.

Filutka

nie podoba mi sie- i ma faktycznie ma wrednat warz- i przerazajace jasne oczy

malaMi

Gdy oglądałam Red Air faktycznie tak mi się wydawało. Zaś w "Śniadaniu na Plutonie" miał tak słodką buźkę :P że miałam ochotę go przytulić

Ayonaa

Irytującym jest fakt,gdy o aktorach wypowiadają się ludzie,którzy widzieli ich raptem w 1-2 wcielenich ( nie potrafiąc nawet poprawnie podać tytułu filmu),a usiłując ze znawstwem krytyków filmowych,jakimi nie są komentowac wcielenia( i to tylko nieliczne które akurat obejrzeli)swoich ulubieńców.
Zapewniam Cię,że o wiele słodszą buźkę Cillian miał w Sunburn, Zonadzie,czy w Jak Harry stał się drzewem,niźli w Śniadaniu na Plutonie...

mrlech

Chciałem napisać sprostowanie. Oglądałem Batmana. i jego gra była naprawde fascynująca.;] bardzo mi się podobała. ale nie lubie jego twarzy. ()((wiem wiem liczy się wnętrze))()

mrlech

W "Śniadaniu na Plutonie" jako Kicia wzbudza ogromną sympatię :)

warumono

Nie rozumiem po co ta dyskusja :)
Każdemu podoba się inny typ urody i nikomu nic do tego...Mi uroda Cillian'a jak najbardziej odpowiada,już nie mówiąc o grze aktorskiej,aczkolwiek nie zmusi się nikogo do zminienia własnej opinii na temat czyjejś urody (noo może sporadycznie),bo każdemy pasuje co innego i dlatego jest zachowana ziemska równowaga i każdy moż sie podobać,bo ludzi różni jak ich gusta.:D

mrlech

ja uważam go za bardzo przystojnego. i widziałam tylko filmy, w których
grał albo dobrego, albo biednego (albo 1 i 2): disco pigs, wiatr buszujący
w... i śniadanie na... i zawsze wydawało mi się, że ma właśnie jakąś taką
delikatność w sobie i jest raczej taki..chłopięcy

mrlech

wredna? skąd! ale ma coś takiego w sobie, że chce się go jednocześnie i przelecieć i uderzyć.

a w dłuższych włosach przypomina mi bardzo seryjnego morderce R. Ramireza, cholera.

mrlech

Wredna twarz? Być może trochę. Ale powiedziałabym raczej: "twarz szaleńca", którą kiedy widzę momentalnie ogarnia mnie lęk, a jednocześnie jakaś ciekawość, może podekscytowanie. Dzieje się tak z pewnością za sprawą jego wyrazistych rysów twarzy, ale przedewszystkim dzięki jego błękitnym oczom, w których czai się obłęd.
Myślę, że te cechy dają mu wspaniałe pole do popisu przy rolach niebezpiecznych, niezrównoważonych psychicznie mężczyzn.

Lubię go.
W "Red eye" był świetny.

Scaramuccia

Wspaniała rola w Śniadaniu na Plutonie. Wspaniała. To jest dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones