Cynthia Addai-Robinson

5,6
5 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Addai-Robinson

złościła mnie już sama jej gra, miny, a krzyki (niczym darcie starego prześcieradła) doprowadzały mnie do szewskiej pasji

mahatma00

Myślałem że tylko mnie denerwuje ''nowa'' Naevia. Niestety musze sie zgodzić, wogóle nie jest ciekawa, jeszcze te groźne miny... :(

grzegorz3117

Dla mnie dużo ładniejsza i lepsza od poprzedniczki.

użytkownik usunięty
RAB

Dla mnie również. :) Jej poprzedniczka była nijaka. Kolejna ładna buźka, ale niestety bez charakteru. Cynthia wysunęła się na pierwszy plan, wpasowała się w rolę wojowniczki. Mimo, że miała niezłe odchyły (np. zabicie Attiusa), to bardzo miło się na nią patrzyło. :))

Najpierw naevia nic nie zrobił, ale seks z Crixus. Ludzie tylko jak ona, ponieważ uważają, że jest ładniejsza, ale jest całkiem nie jest talent. Cynthia jest nie tylko ładna, ale ona jest świetną aktorką.

RAB

Najpierw naevia nic nie zrobił, ale seks z Crixus. Ludzie tylko jak ona, ponieważ uważają, że jest ładniejsza, ale jest całkiem nie jest talent. Cynthia jest nie tylko ładna, ale ona jest świetną aktorką.

thejf

zgadzam się z tobą ale mam pytanko, nie jesteś polką? Tak z ciekawości nie żebym krytykował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones