Czesław Mozil

Czesław Stefan Mozil

8,8
2 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Mozil

Drażni mnie ten jego sposób mówienia, o utworach nie wspominając. jako do człowieka, to osobiście nic do niego nie mam, ale jego duża popularność jest dla mnie naprawdę dziwna i niespodziewana

Van_der_van

Myślę, że nikt go nie lansuje, po prostu jest prosty i szczery w tym co robi i za to ludzie go lubią. Podobnie się ma sprawa w przypadku Muńka Staszczyka. Prosty chłopak, który nie koniecznie dobrze śpiewa, ale ma coś w sobie.

chemas

No tak, tylko Muniek ma jakoś więcej ikry, a czesław to kurcze wiesz... a w szczerość ludzi, którzy aż tak bardzo starają się błyszczeć w mediach już niestety nie wierzę, to raczej tylko taki wizerunek na potrzeby kolorowej prasy, a potem okazuje się, że chodzi tylko o popularność i kasę

Van_der_van

Pewnie masz rację, ale ja i tak go lubię

chemas

Spoko, rozumiem

Van_der_van

Zgadzam się z Tobą on jest cholernie irytujący pod każdym względem - mówienie, muzyka, gra aktorska.

alojz29

ja osobiście lubię nie słucham jego muzyki ale jako aktor jest bdb ogromny plus za Krainę lodu i Gorączkę lodu

alojz29

Dokładnie! A teraz jeszcze tego gniota z nim zrobili - jeżeli nie byłeś, to nie idź, nic nie stracisz... Pozdrawiam!

Van_der_van

Mnie lekko też irytuje, ale jako Olaf w Krainie Lodu był niezastąpiony.

Andrzejcoolziomek

Wiadomo, w odpowiednio dobranym dubbingu może być, ale tak ogólnie to jakoś taki jakiś... wiesz:)

Van_der_van

Głąb nie potrafi nawet zareklamować batonika.

Brehen

No to to akurat szczera prawda. Jak widzę tą reklamę od razu mam niechęć do batoników

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones