Dagmara Kaźmierska

4,2
427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dagmara Kaźmierska

Idolka, matka, osobowość telewizyjna, stręczycielka, alkoholiczka, narkomanka, skazana prawomocnym wyrokiem. Wzór do naśladowania.

tomaszjozefowski2884

Każdemu się może zdarzyć prowadzenie złego życia. Over.

AlexRener

No tak, każdemu zdarzy się sutenerstwo XD

popeoffools

Nikt nie jest święty. Dagmara także. Ale ja jej nie oceniam. Sąd to zrobił i wydał i tak śmiesznie niską karę. Jestem ciekawy ile dostali w łapy. Przecież kasa, którą teraz ma nie urosła jej na drzewie. To sądy już jednym konfiskują majątek z przestępstwa a innym nie musi... Hmm, ciekawe.

AlexRener

Kompletnie nie dziwi mnie to, że pieniądze ratują wiele osób pod ścianą z opresji, zawsze to było i myślę, że nie zniknie to na przestrzeni lat. Bardziej nie do przyjęcia jest dla mnie to, że z osoby z tak mocną kartoteką robią celebrytkę, gwiazdę telewizyjną i filmową. To co najmniej obrzydliwe i jak dla mnie nie do przyjęcia. Każdemu może powinąć się noga, zdarzyć się zrobić coś głupiego czy zabłądzić no ale błagam, nie zachowujmy się jakby ta kobieta ukradła cukierka w sklepie, ona zmuszała młode kobiety do prostytucji między innymi.

tomaszjozefowski2884

Beznadziejna baba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones