Dan StevensIV

Daniel Jonathan Stevens

8,0
15 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dan Stevens

W "Downton Abbey" zawsze taka poczciwa ciepła klucha, a w "Gościu" widać, że trochę przypakował
na siłce, zmienił fryzurę i ..wow! Ciacho jak się patrzy! :)

lena_777

nawet po tych nowych zdjęciach tego nie widać, ale w Gościu jest po prostu... samcem alfa. Magnetyczny. Dawno już nie miałam tak że na widok jednego aktora na ekranie gęba mi się śmiała a reszta spływała po fotelu. Fantastyczna rola. :D

szarlatan_jamayka

O to, to :)

szarlatan_jamayka

widać że kobiety pociągają psychole :P

Danielak_Lucek

niegrzeczny chłopiec z dobrymi manierami ;)

Danielak_Lucek

dokładnie! aż wybuchłam śmiechem i oplułam monitor - bo to samo napisałam po filmie do przyjaciółki - że ciągnie mnie do "psycholi" - co za rola!

Dan <3

użytkownik usunięty
szarlatan_jamayka

Brak mi słów, rozpływałam się nad tym psycholem ;)

szarlatan_jamayka

noo :D to samo odczucie xD ale ja uważam, że zbyt szczupły jest. jakby przybrał z 6 kg byłby fajniejszy

szarlatan_jamayka

W „Gościu” się nad nim rozpływam, boski to spojrzenie niebieskie świdrujące oczy,ciało,inna fryzura i ten uśmiech z dozą ironii - MNIAM CIACHO

lena_777

Serio, to jest nie do uwierzenia, jak on się zmienił. Cholernie przystojny! Niewielu znam ludzi, którym troche pobytu na siłowni i przefarbowanie włosów CAŁKOWICIE odmienia wizerunek i są tacy... po prostu piekni. A Dan własnie taki jest. :)

https://www.facebook.com/258065834325132/photos/a.295267573938291.1073741825.258 065834325132/581945361937176/?type=1&theater
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/08/14/article-0-2085EF7400000578-688_306x423 .jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/43/74/78/43747818a233a433d706c93220301c56 .jpg

No ale JAK on to zrobił?! O__O

Metropholis

Myślę, że przystojny był również w wersji ciepłokluskowej, ale teraz na pewno rozszerzył mu się target fanek :D

Lila07

Pewnie tak (choć wczesniej go nie widziałam i nie znałam) ale grono fanek mu się rozrosło i to zdecydowanie :D

Metropholis

och, jak ja się z Wami zgadzam ! magnetyzm w "Gościu" bije po oczach, oglądałam ten film już parę razy i zauroczona jestem nim, zawsze uważałam go za przystojnego, ale w tym filmie przeszedł samego siebie

nunax4

Przyciąga wzrok ;)

Metropholis

hejho dziewczyny, ja widziłam film przedwczoraj i wczoraj znowu pokazałam go siostrze i jeszcze kumpeli. łomatko. Dan w porównaniu Davida do Matthew z Downton Abbey jest niebo a ziemia! rola życia. serio.

lena_777

jejciu jejciu masz racje ;-)

lena_777

Hahaha dokładnie mam takie same wrażenia! W Downton Abbey taki sobie był...cały czas sama siebie pytałam- fajny on czy średni? A jak zobaczyłam The Guest, to po prostu nie mogłam się na niego napatrzeć. I te oczy ach! I ten uśmiech grrr...no naprawdę jestem pod wrażeniem ;)

użytkownik usunięty
perelka

Jego oczy i uśmiech w The guest wręcz hipnotyzowały. Ciężko było oczy oderwać.

lena_777

kopia Ryana Goslinga,metroseksualny do bólu ,nie mój typ jednak w jakimś sensie przystojny

CelineMarie

Teraz jak trochę przypakował ma urodę blond ciacha-surfera. W "Gościu" jest magnetyzujący, też miałam skojarzenia z Goslingiem, bo w sumie to trochę podobny film do "Drive", jednak Dan z wyglądu bardziej przypomina mi śp. Paula Walkera.

CelineMarie

metrosexualny? co? serio? metrosexualny? no chyba sobie żarty robisz jak on jest metro:) przecież to typowy obraz samca alfa a nie jakiegoś transa...

14Slowianin14

przeczytaj co to znaczy ,później się wypowiadaj :)

CelineMarie

Eeeee wcale nie :) Jasne, bardziej o siebie zadbał i się wyrobił, ale nie wydaje mi się, aby był typem faceta skupionym na układaniu włosów pod odpowiednim kątem i chadzającym do solarium ;) Po prostu fajny zadbany facet.

CelineMarie

Chyba sobie kpisz panienko. Może raczysz odświeżyć sobie pamięć? Z chęcią pomogę jeżeli wejście na wiki jest zbyt kłopotliwe.

"skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki, przywiązywanie wagi do własnej atrakcyjności – cechy dotychczas kojarzone z kobiecością. Z metroseksualizmem kojarzone są również takie cechy osobowości, jak wrażliwość i delikatność, ciepło i zdolność do empatii. Zainteresowania mężczyzny metroseksualnego skupiają się w dużym stopniu wokół sztuki i nauk humanistycznych, a aktywność sportowa ma na celu w większym stopniu zachowanie kondycji aniżeli przyrost masy mięśniowej"

Shiroiro

I co z tego nie rozumiesz 'panienko' ? "styl życia upowszechniany wśród młodych mężczyzn przez współczesną kulturę masową, w którym szczególną rolę odgrywa skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki, przywiązywanie wagi do własnej atrakcyjności " czego was w tych szkołach teraz uczą ,nawet czytać i rozumieć tekst jak widzę nie ,jesteś zapewne jednym z tych gejków co to nie wiadomo czy to chłop czy baba ,Danowi jeszcze do tego daleko ale niech nie przegina

CelineMarie

Wziął raz prysznic i jego koszulka nie powiewała na wietrze. To ma być przegięcie?

Shiroiro

Weź obejrzyj film Gość a zobaczysz jaki wymuskany jest

CelineMarie

No dobra widzę że definicja Ci nie pomaga. Zwracasz uwagę na kilka drobnych szczegółów takich jak delikatne rysy twarzy, chararakterystyczny uśmieszek czy niebieskie oczka. Jednak nie ma to nic wspólnego z metroseksualizmem. To tylko jego fizyczność i osobowość jaką miał zagrać. Żeby było łatwiej to podam Ci przykład bohatera metroseksualnego, z filmu który oglądałem parę dni temu. Otóż Patrick Bateman z American Psycho, gość który zapewne miał w szafie więcej ubrań i używał więcej kosmetyków niż Ty, a jego dzienna rutyna była rytuałem. On w odróżnieniu od Davida pasuje idealnie do tej definicji. Zwróć też uwagę że altruizm nie ma z tym nic wspólnego, a gdyby od początku tylko strzelał to prawdopodobnie nawet byś tak o nim nie pomyślała.

CelineMarie

A i żeby było jasne,jestem kobietą a pisze z konta swojego faceta:)

CelineMarie

bez przesady!

jest lepszy od Goslinga - zdecydowanie!!!
i mówię to ja, która właśnie "porzuciłam" Goslinga ;)

lena_777

nic w tym dziwnego przecież to aktor.. dostał rolę w gościu i miał grać przystojnego "gościa" to trochę przypakował.. motywacja się zawsze znajdzie jak za rolę dostał pewnie kilka mln :)

lena_777

nie przypakował tylko schudł bardzo

fanatiq

Jakby tylko schudł byłby sflaczały, więc wyrzeźbić klatę też musiał... zresztą to chyba wynika jedno z drugiego???

lena_777

schudł poprzez ćwiczenia fizyczne - może być?

mięśnie ma każdy człowiek
żeby były widoczne "wystarczy" pozbyć się tłuszczu

fanatiq

czepiasz się pierdół i oczywistości....

lena_777

nie czepiam ,tylko uściślam,poprawiam ;)
jak widać to nie takie oczywiste :P

lena_777

Jeżeli do "Gościa" przypakował, to strach pomyśleć, jak wyglądał wcześniej.

lena_777

Padaka, jak czytam ten temat... Nie naróbcie z podniecenia w majty, księżniczki.

albatron

A książęta pod profilami aktorek srają w gacie opisując urodę pań. Daj spokój:-)
W "Gościu" zagrał bardzo dobrze. Nie śliniłem się na jego widok, bo gustuję w kobietach, ale jakiś magnetyzm rzeczywiście posiadał. Zapewne to wrodzona charyzma aktorska. Może zrobić dużą karierę czego mu życzę.

tom_evans

Faceci srają w gacie?! Nie wydaje mi się... Czasami napisze się prosto z mostu, że ładny bufet, czy oceni jakąś rozbieraną scenę, ale nikt później nie musi zmieniać bielizny jak mam wrażenie, niektóre tutaj. No może na forum Christiny Hendricks, ale to jeden z niewielu wyjątków, gdzie chłopy dostają małpiego rozumu. Całkowicie zrozumiałe ;) Sam chyba kiedyś dorzuciłem tam coś od siebie. ekhm..

albatron

To samo wyrażone w inny sposób.

albatron

Dobre sobie...

3/4 wątków na forach pięknych aktorek, a zwłaszcza tych określanych mianem sex-bomb (a sporo ich na FW) jest autorstwa napalonych samców i przedstawicieli pryszczatej gimbazy... Zwykle stanowią pisemny zapis chuci i fantazji seksualnych w formie niezbyt wyszukanych metafor i porównań...

Ten wątek i wiele innych, dedykowanych urodzie aktorów zawiera zwykle mniejszy lub większy pierwiastek merytoryczny (odnoszący się do talentu, gry aktorskiej, ról filmowych danego "obiektu westchnień") oraz krytyczno-polemiczny. Kobiety zwykle piszą z większą dozą finezji, polotu i poczucia humoru. Takie są fakty :)

lena_777

Autorko tego ciekawego tematu, mam wrażenie że nagle próbujesz pisać elokwentnie i inteligentnie... Tylko dlaczego?! Mogę się tylko domyślać ;D
No to nieźle podsumowałaś i uprościłaś... Kobiety nie piszą z większą dozą finezji, polotu, a już na pewno nie humoru, od tych "napalonych samców". Zresztą może punkt widzenia zależy od pozycji siedzenia. Mnie bardziej kują w oczy takie właśnie tematy o waszych "obiektach westchnień"... i vice versa ;)
A co do niewyszukanych metafor i porównań - kobiety coraz częściej potrafią być BARDZIEJ dosłowne i BARDZIEJ wulgarne od mężczyzn. Osobiście, to mógłbym takie przykłady z życia wymieniać i wymieniać... Metafory i porównania nagle nie wydają się takie złe ;)

Wyprzedzając twój kolejny argument - nie, nie mam kompleksów, oraz nie, nie jestem zazdrosny. Może po prostu lubię czasami się poprzekomarzać ;) Nie bierz tego do siebie, Lena.

albatron

*kłują

lena_777

trochę śmieszne, że zrobił to tylko dla jednej półnagiej sceny

lena_777

Ciekawe jak poradzi sobie w musicalu w roli Bestii już nie mogę się doczekać drogie panie. Bo widzę ,że ten aktor ma tu tłum wielbicielek. Pozdrawiam

lena_777

"Ćwiczył codziennie przez 2 godziny, nawet podczas zdjęć. A wszystko to, dla jednej, półnagiej sceny." - cyt. ciekawostki filmwebowe do filmu. Szanuję i podziwiam. Ale te jego niebieskie oczy wygrywają wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones