Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

... tych wakacji? Chcielibyśmy w końcu zobaczyć kolejną świetną rolę. Ile w końcu można tak trzymać nas, widzów tak "o suchym pysku"?

Saint_Dumas

Daniel ma tyle kasy, że może sobie pozwolić na wybrzydzanie i kilkuletnie wakacje. Dobrze, że prezentuje klasę i nie gra we wszystkim co się da jak Fassbender.

Arg

Albo De Niro, który się stacza...

LeoMessi86

De Niro się stacza?? może nie lubisz filmów w których gra, ale on na pewno się nie stacza, jest wciąż wspaniałym aktorem
wg mnie jest świetny wciąż i bardzo normalny, nie ma jakiejś fobii, ze tylko w męskim kinie trzeba grać, wspaniale też gra w komediach, a do tego trzeba być dojrzałym i mieć do siebie dystans, żeby brać takie role, diCaprio, którego bardzo lubię, lub Antoni Hopkins, którego nie lubię, grają tylko w męskim kinie, bardzo "poważne role", bo tego dystansu im niestety brak, kwestia charakteru

ana_ax

De Niro i Al Pacino to moi ulubieni aktorzy :).

ana_ax

"Dirty Grandpa"

NickError

widocznie inaczej rozumiemy określenie "stacza się", to, ze ktoś gra w filmie, który mi się nie podoba nie oznacza dla mnie, ze się stacza

ana_ax

Wiem, że stary temat, ale Hopkins gra w głupotach np we wszystkich częściach "Thora"

Arg

Akurat Fassbendera bym tu nie wymieniła, myśle, że od czasu "Głodu" trzyma poziom i gra w dobrych filmach, a pomyłki i kiepskie wybory zdażają się każdemu, nikt nie jest nieomylny. Na podstawie samego scenariusza ciężko stwierdzić jaki będzie film. "Prometeusz" to porażka ale są aktorzy mający takich porażkowych filmów dużo, dużo więcej. Wspomniany De Niro choćby, Cuba Gooding Jr. czy Will Smith.

Arg

Dlaczego Daniel tak rzadko gra z filmografii wynika, że przez całą karierę aktorską miał duże odstępy czasu miedzy produkcjami, więc argument, że jest bogaty nie jest moim zdaniem trafiony, chyba, że od dzieciństwa był bogaty myślę, że 4 lata to trochę za dużo, nawet jeżeli chce się wybierać tylko najlepsze propozycję.

Arg

Fassbender jest na dorobku wiec bierze co leci a de Niro ile zarobił tyle wydał to na stare lata musi brać co leci . Kondrat zagrał w reklamie banku i pierdzieli grać w teatrze za 2 tys brutto . Dopiero teraz chłop czuje że żyje .

Saint_Dumas

Cztery lata minęły a tu nadal cisza :< Mam nadzieję, że już sie do jakiejś roli przygotowuje :D Chcemy więcej!!

użytkownik usunięty
jack_shephard

Dokładnie :D

Nareszcie jakieś wieści, rozważa rolę u PTA. Miejmy nadzieję, że się zgodzi, bo jego role to same majstersztyki. :)

abc2343

PTA ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
abc2343

Skąd takie wieści?

no_middleground

http://www.filmweb.pl/news/Daniel+Day-Lewis+kolejny+raz+u+tw%C3%B3rcy+%22A%C5%BC +poleje+si%C4%99+krew%22-117841 dawno już to było ;/

Saint_Dumas

A mi to się marzy, żeby Daniel Day-Lewis zagrał w najnowszym "Bondzie" główny czarny charakter.

Wiencor

Zdecydowanie jest to dobre marzenie :D Ale wtedy Bonda Clive Owen! A jego dziewczynę.. Hm. Niewiem :D

ntx

Jeśli chodzi o dziewczyny Bonda to na początku zastanawiałem się nad Hayley Atwell. Ewentualnie jakieś starsze aktorki np: Natassia Malthe lub Rhona Mitra.

Saint_Dumas

będzie film w przyszłym roku
http://deadline.com/2016/09/paul-thomas-anderson-daniel-day-lewis-focus-features -universal-toronto-film-festival-1201814870/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Saint_Dumas

Już rozpoczął zdjęcia do nowego filmu PTA. Są nawet fotosy z planu:
https://thefilmstage.com/news/new-video-essay-considers-the-master-and-scientolo gy-paul-thomas-anderson-and-daniel-day-lewis-begin-next-film/

kryst007

Tak, już wczoraj pojawiła się taka informacja na FW. Wreszcie!

Saint_Dumas

http://www.indiewire.com/2017/06/daniel-day-lewis-retires-quits-acting-120184461 4/ :(

lena_777

Do emeryturki ma prawo każdy, co nie zmienia faktu, że jest mi ogromnie smutno z tego powodu :(

Saint_Dumas

Wlasnie oglosil przejscie na filmową emeryture . I ma chlop racjacje . Co chcial osiągnąl a bawienie sie w granie w gluokowatych komedjach na stare lata to nie jego bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones