David TennantI

David John McDonald

8,5
22 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Rozmawiałam z nim wczoraj, jest bardzo przyjazny i zabawny, ciągle się śmiał i powtarzał
"brilliant". Jest jeszcze bardziej uroczy na żywo niż jako Doctor :)

Phantomia

Hmm, wnioskując z Twojej 'lokalizacji' wychodzi na to, że kręcą w Łodzi. Nawet nie wiedziałam, że tam będą. Z tego co było mówione zdjęcia miały być w Krakowie/okolicach, Warszawie i Nieborowie(?). Nie miej jednak gratuluję spotkania:) Sama biegam od jakiegoś czasu z rana po Warszawie z aparatem i markerami w poszukiwaniu ekipy filmowej:P Wiesz może z rozmowy jakie są ich plany na najbliższe dni, albo mogłabyś chociaż podać o której godzinie go spotkałaś(może u nas będzie podobnie, nie uśmiecha mi się latać po mieście 24/7 :3)?

Phantomia

zazdroszcze! ja też chce;( a gdzie? w łodzi?to moze w katowicach też bedzie;)

Phantomia

A ja ciągle czekam na jakąkolwiek informację skądkolwiek czy są już w Krakowie, a jeżeli nie, to kiedy będą.

nikike

Spotkałam go w Nieborowie (mieszkam w Skierniewicach, jakieś 15 minut od Nieborowa, ale uczę się w łodzi od dwóch lat, więc jestem tam w tygodniu). W Krakowie już byli, teraz kręcą już tylko w Warszawie. W Nieborowie kręcili 7-19, ale podejrzewam, że w Warszawie będą kręcić dłużej (sceny nocne i te sprawy)

Phantomia

czy wiesz może do kiedy będą w Warszawie? i gdzie konkretniej?

Niki108

kurczę, wiedziałam, że nie uda mi się ich spotkać w Krakowie;(((

Niki108

Teraz będą chyba już cały czas, ale nie znam ich harmonogramu :)

Phantomia

http://www.limanowa.in/wydarzenia/news;tvp-i-bbc-nakreca-zdjecia-w-kasinie,9876. html ;)

pani_smith

Czy to oznacza, że już nie będą kręcic w Warszawie? Jak myslicie?

Aneczkosia

Szpiegów kręcili do 6 czerwca chyba, a w krakowie byli 31 maja :D Spotkałam GO i to koło mojej szkoły :D Faktycznie jest strasznie miły no i oczywiście przystojny <3

agga_95

Niestety daleko mi do Warszawy ,więc pozostaje nadzieja
,że może odwiedzą Gdańsk w drugiej części (jeżeli będzie)

EmilyJohnson

oo to ma być druga część?

agga_95

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia po prostu chciałabym
zobaczyć DT ,bo to mój ulubiony aktor:)

EmilyJohnson

To jest miniserial, nie będzie drugiej części.

EmilyJohnson

doskonale cię rozumiem :) To też mój ulubiony aktor

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantomia

zazdroszczę spotkania... uwielbiam go jako Doctora, ogólnie świetny aktor, uroczy i przystojny ;) żałuję, że go chociaż nie zobaczyłam ;( mój ulubiony aktor <3

użytkownik usunięty
Phantomia

zazdroszczę stokrotnie! to musiało być cudowne! ale jesteś szczęściarą ;p

Phantomia

przepraszam że tak z innej beczki ale dlaczego on już nie odgrywa roli doctora ?

aktorka2

David stwierdził, że woli odejść z własnej woli kiedy ludzie go lubią, niż zostać wyrzuconym dlatego, że znudził się widzom. Mówi o tym w jednym z wywiadów dla bodajże Absolute Radio z 2009 roku.

Phantomia

hmmm, szkoda, niestety wielu aktorów odchodzi z seriali z podobnych powodów.

chyba nie muszę mówić, że go uwielbiam jak wszyscy :D

Phantomia

Jego Doktor nie był do znudzenia się :) nadal oglądam 2-4 sezony z jego udziałem, trudno się nim znudzić :d
Mógłby ktoś jemu to powiedzieć jak go spotka :)

Alexa1694

Mówiłam, on sam też to zapewne słyszał już wiele razy. Ale teraz ma mnóstwo nowych ofert, dobrze dla niego :)

Phantomia

O czym rozmawialiście ?

Grozer

O wielu rzeczach, serio nie mam siły tego wszystkiego tutaj wypisywać :)

Phantomia

Dlaczego ja nie mieszkam w Warszawie?!
Moje życie to koszmar :'C
Tak strasznie chciałabym go spotkać! Chociaż jak znam życie, z wrażenia zapomniałabym jak się gada po angielsku :D

Alicja_Klara

Ja też nie mieszkam w Warszawie, spotkałam się z nim w Nieborowie :)

Phantomia

No tak, ale jednak :C
To też daleko :D

Phantomia

A, i jeszcze miałabym do Ciebie małe pytanko... W sumie nie takie małe - jak sądzisz, co David myśli o Polsce i Polakach? Mówiliście coś o tym? ;p

Alicja_Klara

O Polakach że są bardzo mili, a Polsce, że piękna :)

Phantomia

Haha, niezły dyplomata :D No, ale w sumie - co miał powiedzieć? Ciekawi mnie, czy mówił prawdę ;p

Alicja_Klara

Pewnie tak, on kocha wszystko i wszystkich.

Phantomia

No pacz, jaki hipis :D
Ale że serio?

Alicja_Klara

Nie wiem, tak mi się wydaje, jest mega optymistą :)

Phantomia

To super :) Najfajniejsi są tacy ludzie!
Słuchaj, musisz mi wyznać - jak to było, kiedy z nim rozmawiałaś? W sensie, ja mam wrażenie, że zapomniałabym języka w gębie :c Byłaś ze znajomymi, czy sama? Szło się z nim dogadać? Mówił dość niewyraźnie, tak jak w DW? xD A jeżeli czegoś nie zrozumiałaś, to prosiłaś o powtórzenie?
Hej, a mogłabyś mi (proszę!) odpisać w wiadomości? Wysyłam Ci zaproszenie :)
Oczywiście, jeśli masz czas i chęci, aby mi odpowiedzieć :p

Alicja_Klara

o niee, ja też chętnie bym się dowiedziała, jak to jest rozmawiać z Davidem Tennantem! Mogę ja też? :>

aleksaaa

Tak, tylko najpierw musimy być znajomymi na filmwebie :)

Alicja_Klara

Pff...Twoje życie to koszmar? Przynajmniej mieszkasz w jakimś większym mieście, w stolicy.. Na pewno masz większe szanse na spotkanie kogoś takiego jak on, niż ja w małym miasteczku pod W-wą, w którym mieszkam. ;/
Bo tam z pewnością się nie pojawi, chyba że miasto ewoluuje, co jest fizycznie niemożliwe.
Ehh, może kiedyś się wyprowadzę..

Phantomia

Nawet sobie nie wyobrażasz jak strasznie ci zazdroszczę! Filmy to mój konik i strasznie doceniam swoich ulubionych aktorów, spotkanie jednego z nich to dla mnie nawiększe wydarzenie w życiu!

AlicjaSpiano

Też mieszkam w Skierniewicach, ale zaczęłam oglądać Doktora Who o rok za późno...przepadło! ale to teraz boli!

Pam815

Może jeszcze będziesz miała okazję! :)

Pam815

Pam815 Dokładnie! Oglądam Doktora zaledwie od dwóch miesięcy.... ile bym dała, żeby porozmawiać i przytulić się do Davida Tennanta... ;3 Kurcze przegapić taką okazję!!! Mieszkam w Gliwicach i do Karkowa bym pojechała ;( Jak zawsze mam pecha...

Phantomia

Zazdroszczę <3 I to tak bardzo bardzo! Najlepsy Doktor ze wszystkich, ten Matt się może przy nim schować, marna imitacja aktora, chciałabym, żeby wrócił do serialu jako 12 Doktor...

namii

Również zazdroszczę. Ale co do nazwania Matta imitacją aktora, nie zgadzam się z tym.

namii

No właśnie Matt jest lepszy od Davida i to dużo jako Doctor.

Grozer

Nie zgodzę się z Tobą. Ja uważam, że obaj są bardzo dobrzy, ale David lepszy ;). Zresztą ta rozmowa schodzi na niebezpieczne tory - kłótnię o najlepszego Doctora. Każdy ma swojego ulubionego i będzie przy nim obstawiał ;)

asia96

Ale Jedenasty Doctor nie jest moim ulubionym. Uważam jednak że Dziesiąty był po prostu słaby. Podaj przykład dlaczego Dziesiąty jest lepszy od Jedenastego albo (jeśli uważasz go za najlepszego) napisz dlaczego tak sądzisz.

Grozer

Ehh, właśnie tego typu rozmów chciałam zapobiec...

Phantomia

Nawet nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę ;). "Brilliant", to takie Doctorowe :D. Oglądam Doctora Who dopiero od 5 miesięcy, więc nie wiedziałam wcześniej o tym, że nagrywał w Polsce. A szkoda, bo mieszkam blisko Warszawy i mogłabym przyjechać ;(. Też chętnie dowiedziałabym się więcej o przebiegu tej rozmowy :). Ja na pewno na twoim miejscu zapomniałabym kompletnie jak się mówi po angielsku, a pewnie nawet jak po polsku :D

Phantomia

Widziałam go w jednym z programów Derrena Browna i przeżyłam szok. Filmy w ogóle nie oddają/nie wykorzystują jego uroku i wdzięku. Występując we własnej osobie jako królik doświadczalny Derrena był przeuroczy, przesłodki, młodzieńczy, niepoważny (w pozytywnym znaczeniu tego słowa), po prostu do zjedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones