Debby Ryan

Deborah Ann Ryan

7,2
3 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debby Ryan

Ona ma dopiero 17 lat! To jak ma grac? Jeszcze się wyrobi.
Ktoś tutaj napisał że nie zagrała w porządnym filmie. A mnie zastanawia czy Angelina Jolie czy Alba albo Kidman w wieku 17 lat zagrała jakąś porządną rolę. Ona jest początkującą aktorką i jeszcze w przyszłości dostanie ciekawe role w dobrych filmach.
Polacy to tylko krytykować potrafią, lepiej niech zobaczą na swoje osiągnięcia.

Johny999

"Polacy tylko krytykować potrafią, lepiej niech zobaczą na swoje osiągnięcia."

mam ci zaczać wymieniać polskich aktorów, którzy grają o niebo lepiej niż panna Ryan? :)

el_Polaco

Ja nie mówie o aktorach tylko innych ludzich, co ich największym osiągnięciem jest obsługa TV, a się wymądrzają.

użytkownik usunięty
el_Polaco

Racja, polacy to tylko krytykuja, ale jakoś żadnego sitcomu polskiego (oprócz do dzwonka) nie widziałam i nawet polska nie robi takich bajek jak Walt Disney typu: Zaplątani, Kopciuszek, Królewna śnieżka albo innych z po za Disneya np. Shrek więc wolałabym żeby nie było takich krytykujących komentarzy. Polska to tylko Włatcy móch i Jeż jerzy, choć włatcy móch też mi się nawet podoba, ale tylko dlatego, że do niego dorosłam, a takie dziesięciolatki nie mają nic polskiego do patrzenia.

O ja &*^@&^! "ale jakoś żadnego sitcomu polskiego (oprócz do dzwonka) nie widziałam" HAHAHHAHAHAHAHHAHA

13 Posterunek, Kiepscy, Miodowe Lata, Daleko od noszy...

Są słabsze i gorsze, ale nie mozna mówić, że nie ma polskich sitcomów xD.

Polska nie robi takich bajek jak Disney, ok. Ale czy jakiś inny kraj robi na takim poziomie filmy animowane/bajki jak USA? Poza tym Filmy disneya, a filmy typu Włatcy Móch to nie jest ta sama kategoria.

Johny999

"Angelina Jolie pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest laureat Oscara Jon Voight a matką aktorka Marcheline Bertrand. Przed kamerami Angelina zadebiutowała w wieku 5 lat u boku swojego ojca w filmie "Lookin' to Get Out". Kiedy skończyła 11 lat rozpoczęła naukę w elitarnej szkole Lee Strasberg Theater Institute, gdzie uczyła się podstaw pracy aktora. W wieku 16 lat Jolie została zatrudniona jako modelka i w krótkim czasie jej twarz zaczęła być znana. Dzięki swojej urodzie często była angażowana do występów w wideoklipach m.in. takich sław jak Meatloaf, Lenny Kravitz, czy The Rolling Stones. Z czasem jednak okazało się, że aktorstwo to jedyna dziedzina sztuki, która naprawdę pasjonuje Angelinę. Wstąpiła do trupy aktorskiej Met Theatre Group, gdzie u boku Eda Harrisa i Holly Hunter doskonaliła swój warsztat aktorski. "

Nicole Kidman-"Do zawodu aktorki była przygotowywana od maleńkości. W wieku trzech lat rozpoczęła lekcje baletu, ośmiu - pantomimy, a dziesięciu - aktorstwa. Początki jej kariery to występy w teatrze ulicznym, skąd trafiła do telewizji. Dostrzeżona została po występie w filmie "Bush Christmas", który stał się przebojem australijskiej Aussie TV. Na arenie międzynarodowej została dostrzeżona dopiero w 1989 r. Wtedy to zagrała główną rolę w thrillerze "Martwa cisza". Rok później zadebiutowała w Hollywood u boku swojego przyszłego męża Toma Cruise'a w filmie "Szybki jak błyskawica"."

fanka Alby nie jestem ale wlasnego agenta filmowego miala nim skonczyla 13 lat.

Whoops73

Jak się ma znajomości i kupę kasy to każdego da się wepchnąć w światek show-biznesu. Nie mówię że Jolie i Kidman to beztalencia, są świetne, ale więcej tutaj było ingerencji osób trzecich (jak np. w przypadku Angeliny- tatuś aktor), niż jakiegoś multi talentu... Młodzi aktorzy pochodzący ze zwykłych nieaktorskich rodzin (czy w ogóle tacy którzy nie mają nic wspólnego z show-biznesem), pchają się do Disney'a bo tam jest się najłatwiej wybić. A czy zostaną dostrzeżeni to już zależy od nich. Jak widzę, kariera Debby nabiera tempa... Nie ogranicza się już tylko i wyłącznie do gry w produkcjach Disney'a, myślę że wszystko przed nią:)

Whoops73

Przytoczone przez Ciebie życiorysy nie wykazują niczego poza niezaprzeczalnym faktem, że zarówno Jolie jak i Kidman dorastały w uprzywilejowanych rodzinach z bardzo dużymi koneksjami, pieniędzmi i z określoną showbiznesową historią.

Dla ścisłości - nie twierdzę, że Jolie czy Kidman nie są utalentowane - obydwie Panie są świetne w swoim fachu!
No ale właśnie, aktorstwo to fach - a jak się ma armię fachmistrzów w takim Lee Strasberg Theater Institute do pomocy... wszystko idzie jakby łatwiej :)

Johny999

Powrót do przeszłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones