Debby Ryan

Deborah Ann Ryan

7,2
3 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debby Ryan

słaba z niej aktorka widzialam ją tylko w nie ma to jak statek, bo lubię ten serial, ale zero talentu moim zdaniem

Dusia15

Też tak uważam, ona niestety psuje wszystkie sceny, które z założenia mają być śmieszne.

marti32marti

ale to raczejc hyba wina scenariusza a nie aktorki że psuje sceny :P

madziula21

raczej chyba* < eh te literówki xD >
poprawiłam, żeby nie było że jakąs analfabetka jestem czy cos :P

Dusia15

Widziałam ją jedynie w tym serialu, o którym wspomina założycielka tematu, więc nie jestem pewna, że takie z niej beztalencie. Ciekawe, jak sobie poradzi dalej :).
Pozdrawiam :D

Dusia15

stuknij sie w łeb, ona jest genialna powinni jej dawać wiecej ról. to
najlepsza aktorka młodziezowa a zero talentu to se wsadz w d..e. ona ma
mnóstwo talentu i jest po prostu świetna

Dusia15

No nie wiem, gdyby była taka tragiczna to chyba nie dostałaby się do obsady "Nie ma to jak statek"...

użytkownik usunięty
poli101

Gdyby nie była tragiczna dostałaby więcej ról.

Dusia15

Ee, nie jest najgorsza :)

Dusia15

Rozumiem, że teraz karierę robi się w wieku 14 lat, a na emeryturę idzie się w tym zawodzie w wieku 18 lat... No to faktycznie... ta 17latka jest "kiepską aktorką"...
Mimo wszystko pozdrawiam...

Gamera

Moim zdaniem przyjdzie jeszcze czas że dostanie jakieś ambitniejsze role. W nie ma to jak statek dostała pierwszą poważną rolę i myślę że nie do końca pokazała na co ją stać. Poczekamy i będziemy wtedy dopiero oceniać.

Lola140392

Mnie bardziej denerwuje nie aktorka a sama postać, którą gra. Teksty dotyczące traktorów, siana, silosów itp. w ogóle mnie nie smiesza wręcz są żałosne. Nie lubię Bailey.

marstas09

Kwestia gustu:D Mi postać Bailey jest obojętna, nie chcę być wredna ale czasami podoba mi się jak London się z niej śmieje. Przypomina mi to stare czasy z "Nie ma to jak hotel" London vs. Maddie:D

użytkownik usunięty
Lola140392

Nie poważną, a większą.

No już tak mnie nie poprawiaj. Chciałam po prostu podkreślić że jak na pierwszą "poważną" rolę(czy większą, jak już się tak czepiasz nazewnictwa) poradziła sobie całkiem nieźle, a z sezonu na sezon gra coraz lepiej. Zobaczę najpierw "What if..." i "16 wishes" w których zagrała i wtedy będę miała pełniejszy zarys tego jak gra... Na razie mogę jej postawić 6/10

użytkownik usunięty
Lola140392

Przez poważną rolę rozumiem - duży występ w dobrym filmie, co się w tym wypadku nie sprawdza.

Dusia15

ona fajnie gra

Dusia15

mam pytanie czy ona chodzi z Gregg Sulkin?

Dusia15

Ona jest słaba? Wina scenariusza ,jak już coś. Ona jest perfect. Lubię ją. ;D

użytkownik usunięty
Dusia15

Trochę przesada. moim zdaniem jest bardzo fajna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones