Dennis Quaid

Dennis William Quaid

7,5
15 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Quaid

Pierwszy raz widziałem Quaida w "Ostatnim Smoku" i od razu wydał mi się podobny do Harrisona Forda. Nie wiem, może tylko mnie się tak wydaje ale Ci dwaj są wg. mnie cholernie podobni do siebie:)

antoni_adamczyk

Widzialem go w Vantage Point i rownie uwazam ze jest bardzo podobny do Harrisona Forda. Takze cos w tym musi byc :)

antoni_adamczyk

Quaidowi bliżej wyglądem do Toma Cruise'a, niż do Harrisona Forda.

Morgan_Mortimer_Graff

Mam nadzieje ze to była ironia :D

ThomasPPL

Porównaj zdjęcia. Uśmiech, nos.

antoni_adamczyk

No, jak go pierwszy raz zobaczyła, to myślałam, że to Ford. :) Rzeczywiście, podobni są! ;)

antoni_adamczyk

Widzialam go w jednym filmie i myslalam ze to Pierce Brosnan :)
Ale do Harrisona tez jest podobny dla mnie
Wogole wszystkich tych 3 aktorow lubie

HollyShort

Dokładnie tak samo myśle. Ogólnie to jest bardzo podobny do Forda, ale ogladajac " Pojutrze" też zauważyłem że ma podobna mimike twarzy jak Pierce Brosnan :)

antoni_adamczyk

Mi z kolei przypomina Costnera :D Szczegolnie w Wybawcy :)

vicekk

Dokładnie! Costner i ewentualnie Sam Neill

antoni_adamczyk

No to ja was powalę, bo mi on przypomina Pierce'a Brosnana... Zobaczyłem go pierwszy raz w Moje, twoje i nasze i już mi pozostał w pamięci jako Pierce...hehe

antoni_adamczyk

Wyatt Earp, Ostatni Smok, Pojutrze tylko w tych filmach widziałem tego aktora i powiem szczerze, ten aktor jet luks, szkoda że skala ocen na Filmweb jest tylko do 10, bo bym mu dał znacznie i to znacznie więcej, ale jak mus to mus, 10/10.

antoni_adamczyk

Dokładnie! Pierwszy raz jak go zobaczyłem w filmie to byłem lekko zdezorientowany. Myślałem najpierw, że to H. Ford :)

antoni_adamczyk

jest strasznie podobny do Forda!
kiedy widziałam go w 'Pandorum' byłam przekonana że Paytona gra H. Ford

antoni_adamczyk

dokladnie to samo co kolega wyzej,teraz jak oceniałem Pandorium to sie
zdziwiłem gdzie ford hehe

użytkownik usunięty
antoni_adamczyk

Pierce Brosnan
Harrison Ford
Dennis Quaid


Zawszę ich mylę.

antoni_adamczyk

Ja często mylę go z Joshem Brolinem

antoni_adamczyk

Moim zdaniem Ford i Quaid nie są podobni do siebie. Ale obydwaj są dobrymi aktorami.

antoni_adamczyk

bezpośredni podobni nie są ale.. coś ma w sobie co ich łączy. mnie tez często jeden z drugim się kojaży,

Obiwan

I tu się bardzo mylisz.Nic ich ze sobą nie kojarzy,chociaż obydwu bardzo lubię.

lucyna63

Nikt się nie myli tylko każdy widzi co chce ;)

Obiwan

A jak twoim zdaniem są obydwa podobni.Bo ja nie widzę podobieństwa.

lucyna63

Chodzi o podobną mimikę i sposób wyrażania niektórych emocji generalnie dotyczy to tylko młodego forda i quaida. I jak mówię.. każdy widzi to co chce pisze przecież że NIE MA bezpośredniego podobieństwa :)

Obiwan

A ja jednak będę przy swoim zdaniu.

lucyna63

Mam te same skojarzenia z Fordem.Ma ten sam charakterystyczny grymas wypisany na twarze.W sumie mógłby spokojnie zostać nieco młodszym wcieleniem Indiany Jonesa jak nakręcą 18 część.

użytkownik usunięty
antoni_adamczyk

popieram, mam tak samo!

antoni_adamczyk

Nie znacie się! Przecież jest podobny do Roana "Jasia Fasoli" Atkinsona ;)

antoni_adamczyk

Ja jak zobaczyłem go w Pandorum, to też pomyślałem że wygląda jak młodsza kopia Forda

antoni_adamczyk

Obejrzałam właśnie "In Good Company". Przez cały film myślałam, że patrzę na Harrisona Forda, hahahaha :D Wchodzę na FW, żeby ocenić film, a tu niespodzianka. Od razu musiałam wejść na forum o Quaidzie, żeby przeczytać, czy ktoś miał podobne spostrzeżenia :-) Na swoją obronę mam późną porę i kieliszek wina. No i to uderzające podobieństwo. Ach!

antoni_adamczyk

Mi przypomina Sama Neilla gdy obaj byli młodsi byli do SB bardzo podobni wg mnie przynajmniej

antoni_adamczyk

ja również widzę podobieństwo z H. Fordem!

antoni_adamczyk

Dokładnie też ich zawsze mylę!

antoni_adamczyk

w 'Vegas' faktycznie kojarzy się z Fordem, zwłaszcza jego mimika, szczególnie cwaniackie uśmieszki i groźne miny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones