Dexter Holland

Brian Keith Holland

6,8
58 ocen muzyki
powrót do forum osoby Dexter Holland

Jak nazywa się ta laska w czarnych włosach z tego właśnie klipu bo nigdzie nie mogę tego
znaleźć. Jakby ktoś mi powiedział to byłabym wdzięczna.

nudecroft

chu j wie

olszass

No właśnie szkoda że nikt nie wiem bo fajna dupcia z niej.

nudecroft

ale ta, z której tyłka ktoś wychodzi?

olszass

No tam jest tylko jedna taka laska najładniejsza ze wszystkich (to ta która zbiera kasę z ziemi)

nudecroft

czarnowłose są trzy. w każdym razie nie wiem kto to i myślę, że takiej informacji w internecie nie ma, tym bardziej, że to teledysk sprzed prawie 17 lat.

olszass

No szkoda, myślałam że to bardziej znana statystka ale faktycznie nic w sieci nie ma na jej temat ani nic więcej o tym videoclipie.

nudecroft

Ja wiem, że to już jest bardzo stary wątek i może już znalazłaś odpowiedź, ale nawyżej inni ciekawi skorzystają. Babeczka nazywa się Tracy Phillips i grała też Helenę w teledysku My Chemical Romance - Helena i ma parę ról w innych teledyskach i filmach. Na pierwszy rzut oka Helena i "prostytutka" z The Kids Aren't Alright w ogóle nie są podobne, ale jak zobaczy się ją na normalnym zdjęciu, to nie ma cienia wątpliwości. Mam nadzieję, że pomogłam :D

Alex_Stark

Oooo ! Wielkie dzięki :) Należy Ci się duże piwo!

nudecroft

Za dwa lata bardzo chętnie ;)

Alex_Stark

Spox ; )

Mój ojciec dał mi się napić alkoholu jak byłam nieletnia na sylwestra ale tylko mały kieliszek dla tradycji sylwestrowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones