Diego Boneta 

Diego Andrés González Bonetta

6,3
2 633 oceny gry aktorskiej
Diego Boneta
Diego Andrés González Boneta urodził się 29 listopada 1990 roku w Meksyku. Jego rodzice to Astrid Boneta i Lauro González. Z kamerą zaczął oswajać się już jako 12-latek.

W 2004 roku wystąpił gościnnie w serialu "Alegrijes y rebujos". W 2006 roku zagrał w serialu "Zbuntowani", a następnie koncertował z  udziałem grupy RBD w Brazylii, Hiszpanii i USA. Występował na największym stadionie na świecie - Maracana w Rio de Janeiro.

W 2005 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany "Diego". Wystąpił w kilku serialach telewizyjnych, m.in. "Zeke i Luther". W 2011 roku partnerował Meaghan Martin i Claire Holt w komedii "Wredne dziewczyny 2". Jego debiut w pełnometrażowym filmie kinowym przypadł na rok 2012, kiedy to zagrał w filmie Adama Shankmana - "Rock of Ages". Film otrzymał pozytywne oceny od krytyków. Za tę rolę otrzymał nominację do nagrody Teen Choice, w kategorii ulubiona chemia filmowa wraz z Julianne Hough.

Tego samego roku otrzymał propozycję zagrania w serialu MTV "Niskozatrudnieni", gdzie partnerował Juliannie Guill i Michelle Ang. Pomimo dużego budżetu i dobrej oglądalności serial został zakończony po pierwszym sezonie.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 listopada 1990

miejsce urodzenia: Meksyk, Meksyk

wzrost: 180 cm

Brał udział w przesłuchaniach do roli w filmie "Uprowadzona 2". Angaż otrzymał Luke Grimes.
Był zaręczony z Angelique Boyer.
Wydał następujące albumy:
- 2005 r. - "Diego";
- 2008 r. - "Indigo".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gra w Pretty Little Liars. Jego postać to Alex ;D

Diego (w maju b.r.) zostal oficjalnie potwierdzony w Telemundo #Upfront ze to on zagra w serii biograficznej Luis Miguel prace trwaja Netflix Latino przy wspolprodukcji Telemundo i to wlasnie Diego Boneta w ow produkcji bedzie protagonista.

Trochę podobny do Ryana Goslinga, tylko ma karnację ciemniejszą ;)

W Królowe Krzyku ma makijaż Ayli z Klanu Niedźwiedzia Jaskiniowego, miły akcent :3

Oglądam właśnie znakomity serial biograficzny o Luisie Miguelu, gdzie gra on główną rolę. Matko Boska, toż to istna kopia Matthew sprzed kilku lat, jeszcze z czasów How to loose a gut in 10 days <3 Mniam!