Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren
Darioso

Ja uważam, że jego mimika jest świetna. Bardzo niedoceniony aktor.

arnie47

Zwłaszcza jak gra postać złą to jest świetny. Albo postać Gunnera Jensena z EX, znakomita.

arnie47

Poza tym słyszałem, że prywatnie jest bardzo sympatyczny, a to się chwali

Darioso

No.

arnie47

Popieram!

arnie47

To prawda, stać go na wiele, ale przyklejono mu łatkę kopacza

Darioso

Niestety.

Darioso

Steven Seagal jest znacznie lepszy

giovanni50

Czy ja wiem ?

użytkownik usunięty
bradock

Steven ma więcej fajnych filmów, ale jeden i drugi mają masę gniotów więc jakoś się wyrównuje:D

Tak ale to wynikało z tego że filmy Lundgrena się gorzej sprzedawały w kasie .Jakby porównać ,,Hard to kill ,, i ,,Mroczny Anioł ,, ,,Szukajać sprawiedliwości ,, i ,,Ostry Poker w Małym Tokio ,, to obydwaj wypadli świetnie .....

użytkownik usunięty
bradock

Jak bym miał porównywać Hard to kill z Mrocznym Aniołem to ten pierwszy zjada konkurenta w całości. Ale co do drugiego porównania to miałbym poważny problem co wybrać bo Szukajac Spr i Ostry Poker to świetne filmy, w sumie Ostry Poker to chyba najlepszy film Dolpa.. A u Stevena jest tego więcej

Faktycznie ,,Hard to kill ,,jest lepszę od ,,Mrocznego Anioła ,, ale nie aż tak miażdząco jak się tobie wydaje .Ogólnie o Dolphie trochę się mówi że to aktor niewykorzystanej szansy ,tylko do 1993 roku trzymał poziom (Drzewo Jozuego ) .Seagal i Van Damme do 1997 roku .No ale Dolph miał skolei o wiele ciekawsze CV Filmowe ,bo nie tylko grywał w filmach akcji jak Seagal .No i po 2000 roku trochę się zrehabilitował grając w 3 odsłonach ,,Exp,,

użytkownik usunięty
bradock

Według mnie już Drzewo Jozuego szału nie robiło. A jak Ci się podobała rola Dolpha w Rocky4? Szkoda że zagrał tam praktycznie niemowę..

Może być .Dzięki temu filmowi poznałem Dolpha ,młodego silnego i perfekcyjnie wyrzeżbionego

Ale nie był to zły film, działo sie sporo

bradock

Seagal potrafi robić wokół siebie więcej szumu, a to na widownię też się przekłada. Dolpha to dopiero po przerwie Sylwek wyciągnął, a Steven cały czas regularnie kreci

giovanni50

We wczesnych filmach. Teraz nie wygląda najlepiej. Dolph lepiej przechodzi próbę czasu

Darioso

zgadza się, też lubię Dolpha!

Diego_blondyn

Bo sympatyczny jest

Darioso

Bo Dolpha kamera lubi, a to ważne

marbolendo

A to się akurat zgadza

Darioso

Dolph to aktor tylko 2 ról - Rocky IV i Universal Soldier. to dwie największe kasowe produkcje z jego udziałem, potem pokazał że umie grać tylko w b-klasówkach,po drodze były jeszcze Johnny nemonic i chyba The shooter gdzie w miarę obsada,fabuła i reżyseria była znośna. Gdyby nie Exy z 2010 to o Lundgrenie nikt by dzisiaj nie pamiętał.

MilesQuaritch

To mniej więcej napisałem zakładając temat. Fajny gość, którego dobrze się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones