Dominika Figurska

2,9
2 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Figurska

http://www.pudelek.pl/artykul/111691/uduchowiona_figurska_czuje_sie_czescia_boze go_planu_kryzys_w_malzenstwie_bierze_sie_z_braku_szacunku/

Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami.

Podobnie jak wiele osób, które zbłądziły, jak "święty Paweł" Chazan czy Jerzy Zelnik, który w młodości nakłonił partnerkę do aborcji, jest bardzo radykalna w swoich poglądach. Opowiada się za nakazem rodzenia za wszelką cenę oraz przekonuje, że "wierność jest sexy". Wprawdzie dla Dominiki przez pewien czas nie była, no ale teraz już jest.

W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

Wiara zawsze była obecna w moim życiu - wyznaje aktorka w rozmowie z Dobrym Tygodniem. Był moment, gdy oddaliłam się od Kościoła, jednak nawet w chwilach zwątpienia czułam potrzebę, by wejść do świątyni. Lubiłam kontemplować wizerunek Jezusa. Czerpałam z tego siłę. Dojrzalsza, bardziej świadoma wiara pojawiła się wówczas, kiedy zostałam mamą. Zrozumiałam, że bez Bożej pomocy nie jestem w stanie chronić dzieci. Codziennie zawierzam swoją rodzinę i siebie Opatrzności, ufając, że nigdy nas nie opuści. Prowadzi mnie ufność, że wszystko, co mi się przydarza, ma swój sens. Czuję się częścią Bożego planu. Jestem małym pionkiem na Jego szachownicy.

Figurska i Chorosiński dochowali się w sumie pięciorga dzieci. Dominika nie ukrywa swojego sceptycyzmu wobec kobiet, które nie uważają macierzyństwa za swoje główne powołanie i wolą realizować się w inny sposób.

ładnie ma w głowie dominisia... panna która lubi sobie odpocząć od męża u kochanka regularnie teraz wielce uduchowiona i promuje wierność małżeńska;>

RAB

Pudelek i twoja wypowiedź mówi samo za siebie

budny1987

no jasne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones