Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Najlepszy film z nim to DOOM,moj ulubiony. Poza tym,hmm... do schrupania :) mniam mniam :)

CatBlack

Nie obchodzi mnie,czy fajna z niego dupa.Wątpie żeby to kogokolwiek obchodziło.Zniknij z takimi komentarzami,albo dorośnij.

użytkownik usunięty
Michal_Aniol_666

A co,nie można już nam napisać,że się nam jakiś aktor podoba?Zobacz na komentarze facetów na temat pięknych aktorek-wszyscy się nimi zachwycają i wychwalają i nikt nie ma prawa ich wyśmiać i skrytykować.Ale jak my się wypowiemy że ktoś nam się podoba to zaraz jesteśmy krytykowane,wyśmiewane

Znajdz mi taki komentarz,ktory napisalem.Poza tym moze i sie zdarza,ale zdarza sie miliard razy rzadziej.Uroda to nie wszystko i wy,kobiety musicie sie tego nauczyc.

Michal_Aniol_666

Haters gonna hate? ;o)
Jako facet nie ocenię jego wyglądu zewnętrznego (ale fajnie by było tak wyglądać :D), a jako aktor - zabawny gość. Tak po prostu, i w każdym fimie. ;o]

lencuwu

Tak,dokladnie.Jestem hejterem.Nienawidze pewnych zachowan oraz zjawisk,poza tym jestem typowa meska swinia.To jest strona dotyczaca kinematografii,a nie modelingu.Chelsea Richards moim zdaniem to niezla dupka i co,napisalem cos takiego na jej stronie ? Albo Audrey Tautou,co mi tam.: )
Haters gonna hate i tak jest,bylo i bedzie. :<

Michal_Aniol_666

Moja sprawa co pisze :) A Ty sie tak nie denerwuj Michal,idz popluskaj sie w morzu to moze cisnienie Ci zejdzie:) Dzieki, "AlePoCo", świeta racja :)
Jestes "hejterem" Nawet nie wiem co to znaczy,ale jak wpisalam w Google to np:
"(ang. "hater") Zazdrosny, który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady."
lub
"anonimowy ,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć".
Wiec kolego idz swoje kompleksy leczyc na kozetce :)
A Dwayne... do schrupania (jak dla mnie,oczywiscie) i koniec dyskusji ;D

CatBlack

A co konkretnie chciałabyś mu pochrupać? Nie jestem pewien czy on chciałby być chrupany przez kogokolwiek. Ja na przykład wolałbym nie być przez nikogo chrupanym, to musi boleć. Chrupał Cię ktoś kiedyś?
Aha i żeby nie było, ja nie jestem haterem The Rocka, może nie na tyle, żeby go chrupać, ale lubię tego aktora, bez dwóch zdań jeden z najlepszych współczesnego kina akcji.

CatBlack

"Jestes "hejterem" Nawet nie wiem co to znaczy,ale jak wpisalam w Google to np:" hahahahaha nie no nie wyrabiam z beki

CatBlack

Spokoj dzieci.

CatBlack

O gustach się nie dyskutuje. Chociaż wątpię by ktoś uznał go brzydkim, ale pewnie są kaski co im się nie podoba. Faktem jest jedno, marny z niego aktorzyna, taka męska Jessica Alba, grać potrafi może w piłkarzyki, wystarczy,że wygląda.

CatBlack

Czyli polecasz ten film z nim ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones