Eamon Farren

6,5
4 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eamon Farren

podobno ma zagrać w serialu.

nurofen

Wiedźmina czytałem tylko raz, i może źle pamiętam ale.. czy Cahir nie był przypadkiem wielki? Jak sięgam pamięcią do czasów jak czytałem książkę to Cahira zawsze wyobrażałem sobie jako wielkiego dobrze umieśnionego rycerza.

nurofen

w zapowiedziach wygląda świetnie, świetny aktor

nurofen

Tak, idealny jako Cahir! Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór w obsadzie.

mirka_42

najlepszy wybór w obsadzie? wolne żarty.... Cahir to był młokos...
gość nieźle zagrał, ale bez przesady

kamdom6398

Nie mniej z obsady uważam się wyróżnia na plus :)

nurofen

Jako Cahir wypadł bardzo dobrze, choć mógłby nabrać nieco postury, by być "większym" w tej roli :)

nurofen

W momencie gdy pojawił się na ekranie, nie byłem pewien czy będą trzymali się książki, czy ten "czarny rycerz" który porwał Ciri, nie będzie zwyczajnie randomowym nilfgardczykiem.
Jego zachowanie na ekranie, czyli spora doza agresji oraz fanatyzm nie zgadzały mi się z książkowym pierwowzorem.
W powieści był wydaje mi się bardziej wyważoną postacią, owszem miał tą swoją misję od Cesarza, która była dla niego absolutnym priorytetem ale nigdy nie przypominał w swoich zachowaniach psychopaty - z czym kojarzy mi się serialowa wersja.
Jedyne co wydaje mi się zupełnie nierealne to to jak poskładał Vilgefortza - mag z powieści rozprawiłby się z nim w paru ruchach, rozumiem kreowanie Cahira na badassa, ale niekoniecznie kosztem innych ważnych postaci.
Cóż, nie jestem nastawiony negatywnie, wiele postaci mocno "podkręcono" jednak udało się im zachować zgodność z charakterem.
Jestem ciekaw jak go dalej poprowadzą, zwłaszcza jego interakcje z wiedźmińską kompanią.

Arayen

jak go pierwszy raz zobaczyłam - miałam nadzieję, że zagra oślizgłego Rince'a... ;/

niepokorna_ja.

Dla mnie byłby świetny jako Vilgefortz. Generalnie chwalę obsadę i ten zły nie jest (w odróżnieniu od pomysłu na Vilgefortza).

pawelgola_fw

niestety, Vilg również i mi się nie podoba...
tak samo Myszowór :(

niepokorna_ja.

Myszowór zupełnie mi nie przeszkadzał. To już sir Laszlo był wybitnie mdły.
Najlepiej obsadzeni (w tym oczywiście także jak odegrali postać) jak dla mnie to Jaskier, Cirilla, Istered i, o dziwo, Yennefer, najgorzej Triss i Fringilla.

pawelgola_fw

Jaskier zawsze mnie wkurzał w książkach, a po Zamachowskim mam traumę ;P
Dlatego ten młody facet, co tu go gra - mile mnie nawet zaskoczył! Yen też ok, tak samo Tissaia. Ale Fringilla i Triss to porażka. Aż się boję zobaczyć Filippę, czy Ritę, Keirę :(

niepokorna_ja.

A ja czekam na odcinek z Yen, Gerartem i Isteredem (jedno z lepszych opowiadań IMHO) . Nie było tam za dużo humoru i krasnoludów to ta pani od serialu nie ma w zasadzie czego spieprzyć. Do tego same fajne postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones