Elżbieta Barszczewska

Elżbieta Maria Barszczewska-Wyrzykowska

7,7
400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Barszczewska

który opuścił żonę zaraz po urodzeniu swojej córki Marii i że krótko po jego ślubie żona Czesława Szurszewska popełniła samobójstwo.Obydwoje zresztą mieli tak komunistyczne zapatrywania,że byłam w szoku gdy przeczytałam jego Dzienniki

agiuta

A może to Jego należy winić za to wszystko? W końcu to On był związany.

honey_filmaniak

Jest takie powiedzenie "gdy s.. nie da pies nie weźmie"Oboje byli niezłymi towarzyszami w czasach stalinizmu.Pani Barszczewska z tą nadąsaną miną to beztalencie której czas odszedł wraz z modą na słodkie panieneczki-co nie ma nic wspólnego z byciem damą

agiuta

Serce nie sługa. Lepiej być z kimś, kogo się nie kocha z litości? Ja uważam, że na przedwojenny styl aktorski Barszczewska była rewelacyjną aktorką, bardzo charakterystyczną. Życie to życie a filmy przetrwały do dnia dzisiejszego przypominając nam o czasach, których już nie ma.

kubiku77

Żonę też kiedyś kochał skoro z nią ożenił się i miał córkę. Rozumiem jednak co masz na myśli różne są postawy życiowe.Nie lubię gdy w stosunku do człowieka używa się słowa litość.

agiuta

Przed wojną niewiele małżeństw było wynikiem miłości, a i do spłodzenia dziecka nie jest to potrzebne...

agiuta

"Beztalencie"????A kim ty z przeproszeniem jesteś???Co cię w ogóle obchodzi jej prywatne życie?Karmisz się tym trąd żywą tkanką.Aktorka była świetną.To portal filmowy, nie plotkarski.Pomyliłaś serwisy.Co to za wieśniackie powiedzenie "gdy s.. nie da pies nie weźmie"? Jakby kochał swoją żonę i szanował rodzinę to nie wiem jak chciałaby mu "dać", jego by to nie zainteresowało.To On był w związku.Jak by nie ona, to inna by go odbiła.Taki typ faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones