Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka

7,0
2 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Komarnicka-Klynstra

Najpiękniejsza, najbardziej olśniewająca kobieta, jaką miałam okazję oglądać. Jej uroda mnie oślepia, a wprost nie mogę się napatrzeć na tę twarz, nieziemskie oczy, usta, figurę... Pani Emilii mogłabym stopy całować, gdyby tylko mogła oddać trochę tego swojego piękna ;)

mansonada

najpiękniejsza kobieta w Polsce. to fakt:)

mansonada

Jestem hetero, ale uroda Komarnickiej mnie zachwyca.
Jest olśniewająco piękna z natury, a nie dzięki tonie makijażu.
Biust też ma spoko, i świetną figurę.
Ładnych kobiet jest wiele, ale ona jest po prostu zjawiskowa.

Wg mnie mogłaby spokojnie zagrać Helenę Trojańską.
Albo boginię Afrodytę :D

Vanessa100

Ano dokładnie :D Dla mnie Pani Komarnicka bije na głowę Angelinę Jolie i wszystkie inne, uznawane za piękności. Zgadzam się co do kwestii makijażu, jest śliczna sama w sobie. Nie ma to jak pianie babek nad inną babką, dziwne, nie? Zazwyczaj "nienawidzę" tych wszystkich pięknych aktorek (mi bozia zjawiskowej urody nie dała), ale przed Panią Emilią mogłabym czerwony dywan rozwijać :D PS. Miło, że ktoś ma podobne zdanie :)

użytkownik usunięty
mansonada

Na pewno tak aktorka ma w sobie coś wyjątkowego.Mam wrażenie że jeszcze kilka lat temu nie była taka piękna jak teraz,że jeszcze wypiękniała.Z jednej strony dobrze wypada w rolach takich przyzwoitek porządnych kobiet,a dzięki swojemu seksapilowi też jako taki ognisty kociak,co może uwieść każdego faceta.

mansonada

w takim razie obejrzyj zdjęcia z serialiku "Nie rób scen" ;-P

mansonada

Chyba wszyscy całkiem sfiksowaliście. Ot, ładne dziewczę.

mansonada

Jak na nią patrzę to aż mnie ręce swędzą :D
Piękna jest.

mansonada

Zgadzam się, niezwykle zjawiskowa uroda, szkoda, że tak rzadko możemy ją oglądać na dużym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones