Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,0
3 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

Ludzie.... Kiedy ona wreszcie spadnie... Nie zanm jej w ogóle i żadnych filmów z nia nie widziałam :/

beeti95

Tak!!!Też na to czekam i doczekać się nie mogę

beeti95

Dokładnie... co ona robi na pierwszym miejscu, wyżej niż Meryl Streep, lub Helena Bonham Carter? To jakiś żart? ;o

Cloud_of_Mystery

ona nawet nie powinna znaleźć się w pierwszej 500! jakaś marna serialowa aktorzyna

Cloud_of_Mystery

Właśnie zadałem sobie to samo pytanie...

beeti95

Jak mnie to niesamowicie śmieszy, że dla Was ranking to sprawa prawie życia i śmierci :D Gorzej niż dzieci :)

Apfelman

no tragedia. i ona niby lepsza nic sandra bullock czy inni.? ;o
kto jej dal taka wysoka ocene ;oo

expensive94

Jedno co moge powiedziec, to : Jesteście żałośni dając aktorce "1" . Zobaczcie moze z nia jakis serial? film? Potem oceńcie co? Dałam 10. Wisi mi to,mozecie mnie zlinczowac. Ale dla was ranking to najważniejsa rzecz w życiu. Hah,smieszne.
I wydaje mi sie ze jest duzooo lepsza od Sandry Bullock ktora powinna dostac Złotą Maline, bo jest okropna. Kiedy widze ja na ekranie,to film delikatnie mowiac zaczyna mnie denerwowac.

Isabel_Evans

Isabel, myślę tak samo! Ludzie przejmują się tym rankingiem jakby to było nie wiadomo co!
A jakie to ma znaczenie gdzie w tym rankingu jest wasz ulubiony aktor czy aktorka?
I głupotą jest ocenianie aktorów na 1 tylko po to, żeby spadli w rankingu 9za często powtarzam to słowo :D)

lemiracle

Właśnie ja jej nie dałam 1 ale chce zeby spadla :P

użytkownik usunięty
beeti95

Może i nie zasługuje na pierwsze miejsce, ale jest bardzo dobrą aktorką. Ja tymi głupimi rankingami się nie przejmuję (mam własne). Szczerze mówiąc chyba lepiej dla aktorki jeśli nie ma jej w tym rankingu, bo wtedy ma taką średnią na jaką zasługuje, a nie obniżaną jedynkami, aby Meryl Streep mogła być na pierwszym.

Ok. Wiem ze na 1miejsce nie zasluguje . Jej filmografia nie jest tak dlugo jak u Streep :D Ale hym, wiek Emily tez nie jest tak dlugi jak u Meryl :) .
Odrazu lubie osoby ktore sie ze mna zgadzaja :D

Isabel_Evans

spadła, cieszycie się w końcu?
oO

lemiracle

Przecież jest dobrą aktorką... To wschodząca gwiazda hollywood'u, tak przynajmniej uważam. Na pewno jest lepsza od Cameron Diaz i słusznie (180 miejsce) ale ta Diaz niby taka znana ale pewnie daje dupy reżyserom i dlatego (według mnie Diaz jest słabą aktorkom). Chcę teraz napisać o Umie Thurman, bardzo słaba aktorka a jednak na takiej pozycji. Przyczepcie się do niej, a jak chcecie się przyczepić do Emily Deschanel to najpierw zobaczcie całą serię "Kości" a potem oceniajcie. Faktycznie w pierwszy sezonie "Kości" (atkualnie emitowany na Polsacie) Emily nie popisywała się grą aktorską, ale teraz jest o niebo lepsza i to może dlatego ma taką średnią. Na ten moment to chyba najlepiej rokująca na przyszłość młoda aktorka hollywood'u. Może i nie jest na razie najbardziej znaną osobą świata, ale to się z pewnością zmieni w najbliższym czasie. Przemyślcie to a potem otwierajcie takie tematy. I polecam 5 sezon "Kości" zobaczyć. Zmienicie zdanie, z pewnością. Dla mnie 8/10 bo aktorka naprawdę dobrze rokuje na przyszłość.

Obcykany1

Nie przyczepiajcie się do aktorki ... zajebista jest i tyle zasługuje na
miejsce w pierwszej 10 !!!! totalnie mi was żal ... kur.. jak można oceniać
aktora jak się nić nie obejżało z jego udziałem ... jak chcecie ją oceniać
to obejżycie "Kości" albo "That Night" !!!!

beeti95

Ja tam dałem Jej 10, dałbym jeszcze raz i jeszcze raz i SZCZERZE WISI MI WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT ! Oceniam tak, jak mi się podoba i czyjekolwiek zdanie, a już tym bardziej żale i utyskiwania g*** mnie obchodzą !

cOOba

Zgadzam się z tobą !!!!! nie oceniajcie ludzi jak ich nie znacie !!!

nysia6

dokładnie:)

lemiracle

Pisałam już wcześniej o tym żeby nie oceniać aktora lub aktorki jeśli nie oglądałeś filmu lub serialu z jego udziałem bo tak to można niesłusznie ocenić dobrego aktora lub aktorki.

aaaaafilmweb

Każdy ma swoje zdanie ... ale bez przesady nie znasz nie oceniasz znasz
oceniaj albo obejrzyj film oceń nie oglądasz nie oceniaj !!!!!

nysia6

ja ogladalam Bones i wiem za co ludzie jej daja oceny wlasnie za ten serial, ale moim zdaniem jest bardzo przecietna..

beeti95

No cuż, to już niczyja wina.

beeti95

Weź(cie) się najlepiej potnij(cie) z tego powodu !

beeti95

nie no masakra..;/ każdy aktor/ka, który ma swój serial to marna aktorzyna bo nie grał w żadnym znanym filmie?? przyklady Prison break, Bones, House, Grey's Anatomy.. co wszyscy z tych aktorów sa beznadziejni??!! macie nasrane czy co??? akurat ona gra przebosko w kosciach i nie ma sie czego czepiać;/

rybazmarsa88

Czy to jest naprawde takie ważne czy ktoś gra w jednym serialu, czy w 50 filmach?! Wprawdzie niegdzie indziej jej nie widziałam, ale w K"ościach" gra po prostu genialnie!

majowka20

ale Wy jesteście wszyscy głupi, matko kochana... jak nie widzieliście filmów z Deschanel, to najwyższa pora to zrobić, a nie dawać jakichś durnych 1 -.- Jak dla mnie ona potrafi się wcielać w role jej powierzone, fakt - znam ją głównie z "Kości", gdzie jest przekonywująca i trudno jest mi zaprzeczyć. Nie raz przekazywane przez nią emocje oddziałują na widza, przynajmniej ja tak mam.
Dałam jej 10, nie dla miejsca w rankingu, ale za to, jaką jest aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones