Eric Balfour

Eric Salter Balfour

6,6
1 938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Balfour

Jeszcze nigdy żaden aktor nie irytował mnie w filmie jak On w "Skyline". Postać którą gra mnie denerwowała. Poza tym w filmie o kosmitach nie wspiął się na wyżyny swoich umiejętności aktorskich, albo poprostu słaby z niego aktor, choć wstrzymam się z takimi opiniami dopóki nie zobaczę go w innym filmie.

lechu47

Aktorem jest raczej średnim, a w Skyline wydaje mi się, że świadomie nie przykładał się do tej roli. Wystarczyło obejrzeć Making Off, a tam, w przerwach między zdjęciami robił bardzo interesujące miny. Typu "Po jaką cholerę zgodziłem się na ten film? "...

xena_4

Widziałem go dzisiaj w fragmencie jakiegoś filmu. Nie znam tytułu ale prezentuje się w nim o wiele lepiej, więc pewnie faktycznie Skyline to był "wypadek przy pracy".

lechu47

Drogi "prawie imienniku" (Leszek wita Lecha Skyline był takim gównem że aż żal o tym pisać :) a z nim właśnie zacząlem oglądać serial haven jestem po pierwszym odcinku więc nie wiem czy dobry :)

lwidz

W tej chwili w amerykańskiej telewizji leci już drugi sezon. A Balfour nadal tam trzyma fason. Kurde, że też w innych filmach, tak się nie stara, jak tutaj. Tego chyba nigdy nie zrozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones