Erik Palladino

6,3
413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erik Palladino

Erik jest boski:)))))

użytkownik usunięty

jezeli jest tam ktos kto uwaza(tak jak ja zreszta;))))ze Erik jest naprawde fanatastyczny to czekam na maila(na pewno odpowiem)szukam tez jakiejs polskiej www o nim.jesli ktos cos wie to niech szybko pisze:)))))

użytkownik usunięty

masz calkowita racje :) przystojniaczek :) niestety nie posiadam asdresików zadnej polskiej strony...za to interesuja mnie multimedia :) filmy itp

No super facet tylko dlaczego nie rozwinieto w serialu jakoś wątku jego bohatera :|. I tak szybko odszedł :(

użytkownik usunięty

Witam, witam ja równiez uwazam, że jest "wspaniały" ale trzeba przyznac,że w tym serialu "Ostry Dyżur" gra troszke lekkiego kretyna,
jednakze, czasem jest zabwny.Pozdro dla niego!Pa!
ps. Szczerze to on niewyglada na 37 lat, ale na wiele wiele mniej.

no serio serio jest sweety;)))
i mogliby rozwinac jakis watek miłosny z nim;DDD
ale szkoda ze tego nie zrobili, chociaz która by była jego warta?;DDD

użytkownik usunięty
Wilma_2

Fakt, wątek milosny by się przydał,albo jakikowiek wątek bo Erika prawie nie ma w tym serialu!!!!! Ale w dzisiejszym odcinku pojawiły się jakieś laski, które Go szukały..hmmmm

użytkownik usunięty

miodzio :))) i więcej słów nie trzeba :D bo jak ejst to chyba widać (a jest świetnie:D)

użytkownik usunięty

Jedna z moich ulubionych postaci w "Ostrym dyżurze"!

mam pare jego boskich zdjęć
podajcie maile to Wam wysle

użytkownik usunięty
CoRdEliA_2

Hej! Bylabym wdzieczna za fotki Erika. Ja takze uwazam ze jest boski, tylko szkoda, ze juz go nie bedzie w ER.... : ( Moj mail gosia456@op.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam!

użytkownik usunięty
CoRdEliA_2

Jeżeli moge liczyć na jakieś jego fotki to to szanaja@op.pl

użytkownik usunięty

On jest cudowny. Ten jego piękny uśmiech, to śliczne oczka. Mozna sie zakochac. Jak ktos ma jakies jego fotki to poprosze. pina.kol@wp.pl

nawet spoko...tylko ma troszke dziwnie duże usta :P, ale nic do niego nie mam

:)

UWIELBIAM ERIKA!!!!!!! zwlaszcza za go postac w ER -Dave'a Malucciego :) super mial role!!! szkoda tylko ze tak krotko :( nio ale ja juz kolekcjonuje filmy w ktorych gral :DDD wiec mam go dla siebie jak tylko chce wlaczam jakis film z nim i achhh napawam wzrok do syta :) Pozdrawiam :)

Zuzka

tez go bardzo lubię.. szkoda że juz nie gra w ER

użytkownik usunięty
dzastonoga

Polecam Criminal Minds. Odcinek 3x21 . W ER był okey, ale, co powiecie o nim teraz???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones